"Więzień miłości" odcinek 122. Yener planuje zemstę. Zehra i Ömer nie idą na firmową kolację [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener dowiedział się, że to Ömer złożył na niego skargę. W 122. odcinku "Więźnia miłości" będzie planował, jak zemścić się na mężu Zehry. Sprawdź, co wydarzy się w 122. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 122. w poniedziałek, 19.08.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Yener (Musab Ekici) zadzwonił do Zehry (Hazal Subasi), ale telefon odebrał Ömer (Erkan Meriç), przez co Yener dowiedział się, przez kogo tak naprawdę siedzi w więzieniu. Rodzina Ömera przygotowuje się do dorocznej kolacji dla personelu firmy.

Yener dowiaduje się, że to Ömer złożył na niego skargę! Zobacz więcej

W 122. odcinku serialu "Więzień miłości" Yener planuje zemstę na Ömerze. Mówi Mehtap (Gözde Gürkan), która przychodzi do niego na widzenie, że będzie potrzebował dużo pieniędzy, gdy wyjdzie na wolność. Alev (Ezgi Baran) pragnie wrócić do pracy w firmie. Demir (Umut Aksoy) zaprasza Leylę (Berna Üçkaleler) na firmową kolację, ale Leyla odmawia.

Alev uświadamia Zehrę, że na kolacji będą dziennikarze, którzy będą wypytywać o różne rzeczy. Zehra postanawia więc, że nie chce iść na kolację. Ömer zostaje z nią w rezydencji. Tajfun zdradza Zehrze informacje, dotyczące jej matki. Mówi jej o rannym mężczyźnie i zaginionej kobiecie oraz o tym, że jedynym świadkiem zdarzenia jest Ömer.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×