"Więzień miłości" odcinek 125. Zehra zrywa kontrakt i wraca do domu ojca! Co zrobi Ömer? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po tym, jak Zehra dowiedziała się, że Ömer ma wiele wspólnego z zaginięciem Sevim, w 125. odcinku "Więźnia miłości" postanowi zerwać kontrakt! Sprawdź, co wydarzy się w 125. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 125. w czwartek, 22.08.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Od zaginięcia Sevim (Nur Saçbüker) minęło już sporo czasu. Dopiero teraz Zehra (Hazal Subasi) dociera do informacji, które wskazują na to, że Ömer (Erkan Meriç) miał z zniknięciem Sevim sporo wspólnego.

Ayse znowu źle się czuje. Leyla i Demir będą razem? Zobacz więcej

W 125. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra zauważa na biurku Ömera kontrakt, który dała Sevim tuż przed jej zaginięciem. Między nimi dochodzi do gwałtownej kłótni, Zehra zaczyna kojarzyć fakty i jest pewna, że to przez Ömera Sevim zaginęła. Zehra drze kontrakt, nie dopuszcza Ömera do głosu, wyprowadza się z rezydencji i wraca do swojego domu.

Ömer próbuje ją zatrzymać i jadąc za nią, tłumaczy jej przez telefon, że źle zinterpretowała całą sytuację. Chce spokojnie porozmawiać, ale Zehra nie ma na to ochoty. Funda (Hülya Diken) nadal stara się poróżnić Yasemin (Sultan Elif Taş) z Korayem (Halit Erman Ersoy). Salim (Ali Çoban) urządza Korayowi miejsce do spania w warsztacie.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×