"Więzień miłości" odcinek 126. Wybuch w kawiarni, do której poszła Zehra! Ömer próbuje odnaleźć żonę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra wyprowadziła się od Ömera. Jest przekonana, że to on stoi za zaginięciem Sevim. W 126. odcinku "Więźnia miłości" dojdzie do tragedii! Sprawdź, co wydarzy się w 126. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 126. w piątek, 23.08.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) zobaczyła u Ömera (Erkan Meriç) egzemplarz ich kontraktu, który przekazała Sevim (Nur Saçbüker) tuż przed jej zaginięciem. Wzburzona Zehra postanowiłazerwać umowę z Ömerem (Erkan Meriç) i wyprowadziła się z jego posiadłości.

Zehra zrywa kontrakt i wraca do domu ojca! Co zrobi Ömer? Zobacz więcej

W 126. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra nie chce wracać do domu Ömera. Demir (Umut Aksoy) widzi, jak Leyla (Berna Üçkaleler) żegna się z Tajfunem. Jest zazdrosny!

Zehra u mawia się z Yasemin (Sultan Elif Taş) w kawiarni. Wchodząc, od razu wyczuwa duże stężenie gazu w powietrzu. Kiedy udaje się do toalety, w kawiarni dochodzi do wybuchu. Ömer nie odbiera telefonów od siostry, żeby jej nie martwić. Wraz z Tajfunem szukają Zehry, lecz wśród żyjących ofiar jej nie znajdują.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ft (gość)

    Och ten omir

    23.08.2019 15:27
  • Tygugtj (gość)

    Fgfgfgfg g

    22.08.2019 21:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×