"Więzień miłości" odcinek 132. Ömer mówi Zehrze, że Ayse jest umierająca. Rozwodu jednak nie będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra spotkała się z Ayse, aby powiedzieć jej o rozwodzie z Ömerem. Dziewczyna zemdlała! W 132. odcinku "Więźnia miłości" Zehra dowie się, co tak naprawdę dolega Ayse. Sprawdź, co wydarzy się w 132. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 132. we wtorek, 3.09.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) nie daje przekonać się Ömerowi (Erkan Meriç) i wciąż chce rozwodu. Kiedy spotkała się z Ayse (Yaprak Durmaz), aby jej o tym powiedzieć, siostra Ömera zemdlała!

Zehra chce powiedzieć Ayse prawdę. Siostra Ömera trafia do szpitala!Zobacz więcej

W 132. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra opuszcza szpital i wraca do domu rodzinnego. Ayse także może już wyjść ze szpitala. Do warsztatu Salima (Ali Çoban) przychodzi Fikret (Kemal Akinci) i prosi, by to Koray (Halit Erman Ersoy) wykonał u niego niezbędne naprawy.

Zehra rozmawia z Leylą (Berna Üçkaleler) o tym, jak bardzo jest zła na Ömera. W tym samym czasie mąż odwiedza Zehrę i kiedy ona utrzymuje, że nie ma zamiaru wrócić do rezydencji, mówi jej, że Ayse umiera. Zehra zaczyna płakać.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ok but.gt rf (gość)

    Other.rritni

    02.09.2019 20:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×