"Więzień miłości" odcinek 135. Zehra namówi Ömera, aby powiedział Ayse prawdę o jej stanie zdrowia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra wróciła do rezydencji Ömera, gdy ten chciał powiedzieć Ayse, że Zehra już nie wróci. W 135. odcinku "Więźnia miłości" Zehrą będzie próbowała namówić Ömera, aby powiedział siostrze, co jej dolega. Sprawdź, co wydarzy się w 135. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 135. w piątek, 6.09.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) wróciła do rezydencji i bardzo przejmuje się stanem Ayse (Yaprak Durmaz). Ömer (Erkan Meriç) docenia to i próbuje dzielić z nią trudne chwile związane z chorobą siostry.

Między Zehrą a Ömerem dochodzi do zbliżenia! To zasługa Ayse?Zobacz więcej

W 135. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra bezskutecznie usiłuje przekonać Ömera, że Ayse powinna znać prawdę o stanie swego zdrowia. On nie chce o tym słyszeć i za każdym razem tłumaczy, że jego siostra nie może dowiedzieć się, co tak naprawdę jej dolega.

Tymczasem, Ayse nie może znaleźć pierścionka, który dała jej Cewrije (Neslihan Günaydın Aka). Demir (Umut Aksoy) nakłania szefa Leyli (Berna Üçkaleler), by pracowała ona tylko nad jego projektem.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×