"Więzień miłości" odcinek 142. Ömer próbuje uwolnić Yasemin i Koraya. Zostanie postrzelony?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Koray próbował uratować Yasemin i zabrać z rąk swojego ojca. W 142. odcinku "Więźnia miłości" do akcji wkroczy Ömer. Czy dojdzie do tragedii? Sprawdź, co wydarzy się w 142. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 142. we wtorek, 17.09.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Fikret porwał Yasemin (Sultan Elif Taş), a kiedy Koray (Halit Erman Ersoy) próbował ją uratować, oboje wpadli w sidła jego ojca. Ömer (Erkan Meriç), który widział moment porwania Yasemin, także próbuje odnaleźć siostrę Zehry (Hazal Subasi).

Koray odnajduje Yasemin! Czego zażąda Fikret? Zobacz więcej

W 142. odcinku serialu "Więzień miłości" Funda rozpowiada, że Yasemin uciekła z Korayem. Za sprawą Mehtap (Gözde Gürkan) plotki docierają także do Salima (Ali Çoban). Ömer wyznaje Zehrze, że Yasemin została porwana. Alev (Ezgi Baran) podkrada dokumenty, nad którymi pracował Nihat (Aykut Igdeli).

Ömer odnajduje Yasemin i Koraya, usiłuje ich uwolnić. Trzyma Fikreta na muszce, ale ojciec Koraya grozi, że zabije Yasemin, do głowy której przykłada pistolet. Z kolei jego człowiek celuje do Ömera. Nagle padają strzały. Słyszy to próbująca dostać się do środka Zehra.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×