"Więzień miłości" odcinek 148. Yasemin chce uciec z Korayem! Zehra i Ömer szczerze rozmawiają [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra wie, że Ömer nie miał związku ze zniknięciem Sevim, ale nie umie przyznać się do błędu. W 148. odcinku "Więźnia miłości" w końcu postanowi porozmawiać z mężem. Sprawdź, co wydarzy się w 148. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 148. w środę, 25.09.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Z listu od Yenera (Musab Ekici) Zehra (Hazal Subasi) dowiedziała się, że Ömer (Erkan Meriç) nie miał związku z ucieczką jej matki. On z kolei zobaczył zdjęcie, na którym Zehra odwiedza Yenera w szpitalu. Jest zazdrosny i wściekły.

Alev próbuje uwieść Ömera! Zehra będzie zazdrosna?Zobacz więcej

W 148. odcinku serialu "Więzień miłości" Yasemin (Sultan Elif Taş) postanawia uciec z domu razem z Korayem (Halit Erman Ersoy). On tłumaczy jej jednak, że to nie jest dobry pomysł. Yener ucieka ze szpitala. Szukran (Gül Arcan) próbuje wyperswadować Salimowi (Ali Çoban) wysłanie Yasemin na wieś.

Zehra pokazuje Ömerowi list od Yenera. Później przyznaje przed mężem, że niesłusznie go obwiniała o zniknięcie matki i obiecuje szczerość.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mn. (gość)

    Oba jednakowo udane i jednakowo nieco irytujące. W pierwszym wkurza Alev a drugim Defne, jakby ciągle musiał być wątek zazdrosnej, zakochanej beznadziejnie kobiety. Najbardziej jednak wkurza że oni zupełnie nie umieją ze sobą rozmawiać.

    25.09.2019 20:15
  • bou (gość)

    Który sezon serialu lepszy ten czy następny?

    24.09.2019 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×