"Więzień miłości" odcinek 15. Alev mówi rodzinie o notatkach Zehry. Ömer jest wściekły! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra wpadła do basenu, ale dzięki pomocy Nihata nie utonęła. W 15. odcinku "Więźnia miłości" Alev dalej będzie robiła wszystko, aby uprzykrzyć życie Zehrze. Sprawdź, co wydarzy się w 15. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 15. w poniedziałek, 11.03.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) czuje, że związek Zehry (Hazal Subasi) i Ömera (Erkan Meriç) niesie za sobą jakąś tajemnicę. Robi wszytko, aby uprzykrzyć Zehrze życie i chce, aby zniknęła z ich domu tak, aby ona mogła zająć jej miejsce.

Zehra wpada do basenu i zaczyna się topić! Ktoś ją uratuje?Zobacz więcej

W 15. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev knuje wraz ze służącą, która odnajduje w pokoju Zehry i Ömera zapiski dotyczące Ömera. W czasie rodzinnego posiłku Alev oświadcza, że znalazła prywatne notatki Zehry. Ömer tłumaczy z uśmiechem, że to gra między nim a Zehrą, aby przekonać się, kto o kim wie więcej.

Ayse (Yaprak Durmaz) i Nihat (Aykut Igdeli) organizują niespodziankę dla Ömera i Zehry - wyjazd do spa. Ömer znowu grozi Zehrze, że jeśli ujawni ich spisek, gorzko tego pożałuje. Sugeruje, że Zehra specjalnie zgubiła zapiski, aby ktoś mógł je znaleźć. Yener (Musab Ekici) i Sevim (Nur Saçbüker) nadal chcą poznać adres Zehry. Sevin słyszy, jak Yasemin (Sultan Elif Taş) rozmawia z Zehrą przez telefon i wyrywa jej urządzenie. Zehra szybko rozłącza się. Z wdzięczności za uratowanie małej Asji, Ayse kupuje Zehrze sukienkę. W tym czasie wszyscy zaczynają jej szukać, ale nie znajdują.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç naprawdę są parą! Szykują się do ślubu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wera (gość)

  Ale głupi ten film ,ta muzyka ,ciągle taka groza i ten ryj tego Omera ,a nie wspomnę o tej matce tej Zechry ,ale głupoty ,sztuczna gra ;(

  11.03.2019 17:53
 • xyz (gość)

  to tylko film

  09.03.2019 18:55
 • XYZ (gość)

  Ależ ta Aleve to zdzira! Chciałoby się ją wytrzaskać po tej ładnej , ale szczurkowatej buzi, żeby dać nauczkę, Nikt jej w tym domu nie sprowadza do parteru, nie rozumiem?!

  09.03.2019 10:51

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×