"Więzień miłości" odcinek 155. Postrzelony Koray trafia do szpitala! Ömer martwi się o Zehrę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W warsztacie Salima pojawili się ludzie Fikreta. Doszło do wystrzału z broni. W 155. odcinku "Więźnia miłości" ranna osoba trafi do szpitala. Sprawdź, co wydarzy się w 155. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 155. w piątek, 4.10.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) zmierzała do warsztatu ojca (Ali Çoban) nie wiedząc, że na miejscu są ludzie Fikreta. Jeden z nich mierzył z broni do Salima i Yasemin (Sultan Elif Taş). Koray (Halit Erman Ersoy) rzucił się na niego, aby odebrać mu pistolet. Wtedy padł strzał.

Ludzie Fikreta napadają na Salima i Yasemin! Ko zostanie ranny?Zobacz więcej

W 155. odcinku serialu "Więzień miłości" Koray zostaje postrzelony w szarpaninie z bandytami nasłanymi przez ojca. W stanie ciężkim trafia do szpitala. Trwa operacja. Yasemin jest zrozpaczona. Razem z ojcem i siostrą czuwają w szpitalu. Kiedy Fikret dowiaduje się, co się wydarzyło, wpada we wściekłość.

Ömer (Erkan Meriç) szuka Zehry i dowiaduje się o strzelaninie. Jest przekonany, że ofiarą jest jego żona. Cały w nerwach jedzie do szpitala. Gdy widzi ją całą i zdrową, jego szczęście nie ma granic. Zehra jest zdziwiona zachowaniem Ömera. Później jest jej bardzo miło. Obawia się jednak, aby Ömera nie zobaczyli Selim i Yasemin.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×