"Więzień miłości" odcinek 158. Zehra zaatakowana w warszatcie Salima! Ömer przybędzie na ratunek? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ludzie Fikreta wciąż nie dają spokoju rodzinie Zehry. Tym razem to właśnie ona będzie w niebezpieczeństwie! W 158. odcinku "Więźnia miłości" zostanie zaatakowana! Sprawdź, co wydarzy się w 158. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 158. w środę, 9.10.2019 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Koray (Halit Erman Ersoy) ma się już lepiej, a Salim (Ali Çoban) postanowił, że do czasu odzyskania pełnej sprawności, Koray zamieszka w jego domu. Yasemin (Sultan Elif Taş) cieszy się z postawy ojca. Ludzi Fikreta teraz obserwują Zehrę (Hazal Subasi).

Ömer dowiaduje się, że Mehtap jest siostrą Yenera! Zwolni ją?Zobacz więcej

W 158. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer (Erkan Meriç) ścina się z Alev (Ezgi Baran) w sprawie zwolnienia Mehtap (Gözde Gürkan) z pracy. Wszystko po tym, jak Ömer dowiedział się od Tajfuna, że Mehtap jest siostrą Yenera (Musab Ekici).

Demir (Umut Aksoy) ostatecznie oświadcza się Leyli (Berna Üçkaleler). W warsztacie bandziory Fikreta nie zastają Salima, lecz Zehrę. Grożą jej bronią i każą ściągnąć ojca. Zamiast do Salima, Zehra dzwoni jednak do Ömera. On bez wahania staje w jej obronie.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • pp (gość)

  to ci w tej Przysiędze też szczęścia nie zaznają? to po co w ogóle kręcić fabułę, że się mają poznawać i zakochiwać w sobie?

  11.10.2019 22:04
 • Gośka (gość)

  Filmy więzień miłości i przysięga są bardzo fajne. Ale zakończenie ich beznadziejne.

  10.10.2019 00:21
 • Ana (gość)

  jestem zauroczona filmem i aktorami. Odtwórca głównej roli jest zachwycający piękny i szalenie przystojny

  08.10.2019 22:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×