"Więzień miłości" odcinek 159. Zehra wstawia się za Mehtap! Ömer jest wściekły! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ludzie Fikreta zaatakowali Zehrę w warsztacie jej ojca. Na pomoc przybył jej Ömer. W 159. odcinku "Więźnia miłości" małżonkowie znowu zbliżą się do siebie. Sprawdź, co wydarzy się w 159. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 159. w czwartek, 10.10.2019 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) została zaatakowana i zmuszona do sprowadzenia Salima (Ali Çoban) do warsztatu. Zamiast niego, pojawił się jednak Ömer (Erkan Meriç), który nie tylko uratował Zehrę, ale też doprowadził do aresztowania ludzi Fikreta.

Zehra zaatakowana w warszatcie Salima! Ömer przybędzie na ratunek? Zobacz więcej

W 159. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer kolejny raz tłumaczy Zehrze, że chce chronić ją i całą jej rodzinę nie tylko przed Yenerem (Musab Ekici), ale też przed każdym, kto będzie próbował ich skrzywdzić. Alev (Ezgi Baran), w rozmowie z Nihatem (Aykut Igdeli) , próbuje dowiedzieć się, dlaczego Ömer zwolnił jej asystentkę Mehtap (Gözde Gürkan).

Zehra spotyka Mehtap w sąsiedztwie. Kobieta mówi jej, że została wyrzucona z pracy. Nie ukrywa, że obwinia o to właśnie Zehrę. Później, rozmawiając z Ömerem Zehra wskazuje, że nie powinien mścić się na Mehtap tylko za to, że jest czyjąś siostrą. W domu okazuje się, że znajomym Ayse (Yaprak Durmaz) spodobała się torebka produkcji Zehry, proponuje więc założenie firmy. Ömerowi nie podoba się ten pomysł.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

Ömer podsłuchuje rozmowę telefoniczną Zehry i Leyli (Berna Üçkaleler). Zehra opowiada jej, jak bardzo Ömer narażał się dla niej. Podkreśla też, że bała się o to, że jej mąż ucierpi. Mimo to, między małżonkami znowu dochodzi do sprzeczki na temat Mehtap. Tymczasem, siostra Yenera znajduje dokument potwierdzający zamiar wzięcia ślubu przez Zehrę i Yenera.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lusia (gosc) (gość)

  So nawet fajne. Ale podzielam zdanie wyzej....kazdy film ma ten sam temat i ciągle walka tak naprawde nie wiadomo o co ???????

  11.10.2019 08:42
 • Eliza (gość)

  Wszystkie te seriale tureckie, oparte są na tej samej fabule, aktorzy sami mówią do siebie, nie ma kary za zbrodnie, intrygi, jednym słowem flaki z olejem,. Szkoda tylko że telewizja kupuje to gówno.

  10.10.2019 07:55
 • Eliza (gość)

  Wszystkie te seriale tureckie, oparte są na tej samej fabule, aktorzy sami mówią do siebie, nie ma kary za zbrodnie, intrygi, jednym słowem flaki z olejem,. Szkoda tylko że telewizja kupuje to gówno.

  10.10.2019 07:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×