"Więzień miłości" odcinek 16. Alev zostawia list pożegnalny. Chce popełnić samobójstwo?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev nie może pogodzić się z myślą, że straciła Ömera. W 16. odcinku "Więźnia miłości" zostawi list pożegnalny. Sprawdź, co wydarzy się w 16. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 16. we wtorek, 12.03.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) była wściekła, gdy dowiedziała się o zaręczynach Ömera (Erkan Meriç) i Zehry (Hazal Subasi). Później próbowała nie dopuścić do ślubu. Kiedy jednak to się nie udało, znowu wymyśliła intrygę. Co będzie dalej?

Alev mówi rodzinie o notatkach Zehry. Ömer jest wściekły! Zobacz więcej

W 16. odcinku serialu "Więzień miłości" wszyscy szukają Alev. Znajdują jedynie jej wózek inwalidzki w ogrodzie. Ömer obiecuje Müzeyyen, że znajdzie dziewczynę. Tymczasem, Alev wpada na kolejny diabelski pomysł. Nazan znajduje jej list pożegnalny, w którym sugeruje, że zamierza popełnić samobójstwo. Asja mówi wszystkim, że widziała, jak Alev biegała po domu. Ömer usiłuje ją odszukać.

Alev udaje się wymknąć z domu, ale wciąż kontaktuje się z Nazan i przekazuje jej kolejne informacje na temat tego, co dalej robić. Yener (Musab Ekici) grozi Sevim (Nur Saçbüker), że zrobi krzywdę Yasemin (Sultan Elif Taş). Sevim usiłuje podstępem ściągnąć Zehrę do domu. Z telefonu Yasemin wysyła wiadomość, w której informuje o bardzo złym stanie zdrowia jej ojca. Zehra cierpi, ale Ömer przypomina jej co się stanie, jeśli skontaktuje się z rodziną.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç naprawdę są parą! Szykują się do ślubu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marzena (gość)

    Ale jaja,w telewizji co innego i w internecie również.Zmyłka.

    12.03.2019 18:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×