"Więzień miłości" odcinek 160. Ömer dostaje wniosek ślubny Zehry i Yenera! Co z nim zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer uratował Zehrę przed ludźmi Fikreta i wyglądało na to, że między nimi jest coraz lepiej. W 160. odcinku "Więźnia miłości" mężczyzna otrzyma wniosek ślubny Zehry i Yenera! Sprawdź, co wydarzy się w 160. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 160. w piątek, 11.10.2019 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) została uratowana przez Ömera (Erkan Meriç), a później dowiedziała się od Mehtap (Gözde Gürkan), że została zwolniona. Zehra postanowiła wstawić się za nią u męża, tymczasem siostra Yenera (Musab Ekici) znalazła wniosek ślubny Zehry i Yenera.

Zehra wstawia się za Mehtap! Ömer jest wściekły!Zobacz więcej

W 160. odcinku serialu "Więzień miłości" Mehtap wysyła Ömerowi wniosek ślubny Zehry i Yenera. Ömer jest zdruzgotany i przekonany, że Zehra chciała wyjść za Yenera z własnej woli, a zatem - znowu go okłamała. Zehra zauważa, że Ömer jest na nią zły, ale on nie chce jej powiedzieć, dlaczego.

Hamil żąda od Alev (Ezgi Baran), by zablokowała udzielenie kredytu firmie Ömera. Ömer sprzeciwia się założeniu firmy przez Ayse (Yaprak Durmaz) i Zehrę. O pomyśle dowiaduje się też Alev. Jest wściekła, że wszyscy zachwycają się Zehrą.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×