"Więzień miłości" odcinek 162. Ömer wściekły na żonę. Nazan szantażuje Zehrę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer widział już wniosek ślubny Zehry i Yenera. Jest przekonany, że został okłamany przez Zehrę. W 162. odcinku "Więźnia miłości" Nazan postanowi pokazać swoją zdobycz Zehrze! Sprawdź, co wydarzy się w 162. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 162. we wtorek, 15.10.2019 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehtap (Gözde Gürkan) wysłała wniosek śluby Zehry (Hazal Subasi) i Yenera (Musab Ekici) Ömerowi (Erkan Meriç). Dokument wpadł w ręce także Nazan. Pokojówka nie chce jednak pokazywać go Alev (Ezgi Baran), na którą jest obrażona.

Nazan znajduje wniosek ślubny Zehry i Yenera. Przekaże go Alev? Zobacz więcej

W 162. odcinku serialu "Więzień miłości" Ayse (Yaprak Durmaz) wciąż namawia Zehrę na wspólny biznes. Zehra, pomimo zakazu Ömera, w końcu daje się jej namówić na wyjście z domu. Wzbudza tym gniew męża. Między Zehrą a Ömerem po raz kolejny dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Nazan przychodzi do pokoju małżonków i wręcza Zehrze znaleziony wniosek. Zapewnia, że znalazła go przez przypadek i od razu postanowiła jej go przynieść. Zaczyna ją szantażować mówiąc, że potrzebuje pieniędzy na operację swojej ciężko chorej matki. Alev wciąż usiłuje uniemożliwić firmie wzięcie kredytu.

Kim jest Ömer, czyli turecki aktor Erkan Meriç? Jak prezentuje się poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×