"Więzień miłości" odcinek 169. Mehtap włamuje się do domu Salima! Zehra ją nakryje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer zbliżyli się do siebie dzięki Asji. W 169. odcinku "Więźnia miłości" Zehra odwiedzi dom rodzinny, gdy w środku będzie włamywacz! Sprawdź, co wydarzy się w 169. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 169. w czwartek, 24.10.2019 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) wciąż jest zły na Zehrę (Hazal Subasi), ale mała Asja (Nisa Sofiya Aksongur) sprawiła, że musieli zbliżyć się do siebie. Doszło nawet do pocałunków!

Asja doprowadza do pocałunku Zehry i Ömera! Zobacz więcej

W 169. odcinku serialu "Więzień miłości" po tym, jak musieli się do siebie zbliżyć, Ömer i Zehra wspólnie przygotowują rodzinne śniadanie. Asja po raz kolejny chce robić im zdjęcie. Hedije i Okkesz muszą wyremontować dom na wsi, ale brakuje im pieniędzy.

Ömer nadal nie chce rozmawiać z Zehrą. Odwozi ją do domu Salima (Ali Çoban). Zehra nie spodziewa się, że w środku jest włamywacz! Okazuje się, że jest nim Mehtap (Gözde Gürkan). Udaje jej się jednak ukryć przed Zehrą. Alev (Ezgi Baran) zdradza Hilmiemu Yilmazowi, że jego syn został wspólnikiem Ömera.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • abc (gość)

  Po prostu Turcja to inny kraj, obyczaje , mentalność, rola i znaczenie kobiety w życiu rodzinnym...Tam kobiecie nie wolno uprawiać seksu przed zawarciem małżeństwa, inaczej byłaby przeklęta, wyrzucona z domu itd. Turca to nie USA czy chociażby Polska. Dlatego we wszystkich tureckich serialach - tak a nie inaczej - pokazane są relacje między mężczyzną a kobietą.

  24.10.2019 18:39
 • homo sapiens (gość)

  Jak wam się nie podoba to nie oglądajcie są piękni i samemu można na nich patrzeć bez końca . Turcja ma ślicznych aktorów oby jak najdłużej trwał serial .Szkoda , że nie przetrwali poza planem filmowym. Dosyć jest w TV chamstwa , brutalności, wulgarnego seksu. Natomiast Zehra i Omer są subtelni i romantyczni .

  23.10.2019 21:24
 • Ec (gość)

  Po tych kilku miesiącach spędzonych razem to ich wpatrywanie się w siebie jest bardzo nierealne, oni już coś do siebie czują i powinni zacząć to okazywać. Jeśli na drodze stają jakieś niedomówienia albo podejrzenia że drugie robi coś nie tak, to pierwsze powinno chcieć w rozmowie to wyjaśnić. Serial jest sztucznie naciągany i to niestety bardzo obniża jego jakość.

  23.10.2019 20:03
 • Miko (gość)

  A czas leci....

  23.10.2019 18:17
 • ubaw (gość)

  Najśmieszniejsze w tym serialu jest to gdy aktorzy wpatruja się w siebie jak sroka w gnat.

  23.10.2019 15:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×