"Więzień miłości" odcinek 171. Zaręczyny Yasemin i Koraya. Mehtap zwabia Zehrę i Ömera do domu schadzek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mehtap wysłała do Ömera adres mieszkania, w którym jego żona rzekomo spotyka się z Yenerem. W 171. odcinku "Więźnia miłości" zwabi w to miejsce zarówno Ömera, jak i Zehrę! Sprawdź, co wydarzy się w 171. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 171. w poniedziałek, 28.10.2019 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehtap (Gözde Gürkan) postanowiła się zemścić na Zehrze (Hazal Subasi). Chce, aby Ömer (Erkan Meriç) nie miał wątpliwości, że jego żona potajemnie spotyka się z Yenerem (Musab Ekici). Wysłała mu adres mieszkania, gdzie dochodzi do rzekomych spotkań.

Mehtap znowu zasiewa w Ömerze ziarno niepewności. Zehra zdradza go z Yenerem? Zobacz więcej

W 171. odcinku serialu "Więzień miłości" po nerwowych przygotowania dochodzi do zaręczyn Yasemin (Sultan Elif Taş) i Koraya (Halit Erman Ersoy). Najpierw chłopak pyta Yasemin, czy zostanie jego żoną. Później odbywają się uroczyste zaręczyny w obecności rodziny dziewczyny. Okkesz wyjeżdża na tydzień nadzorować remont domu.

Mehtap dzwoni do Ömera. Sugeruje mu, że Zehra robi co jej się podoba i właśnie przyszła do mieszkania, w którym spotyka się z Yenerem. Jednocześnie, Zehra dostaje sms. Jest przekonana, że nadawcą jest jej matka, która postanowiła wrócić do Stambułu. Jedzie pod podany w sms-ie adres. Ömer także tam zmierza.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×