"Więzień miłości" odcinek 172. Zehra i Ömer pokłóceni! Zehra nie wróci już do rezydencji? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mehtap sprawiła, że Zehra i Ömer spotkali się w miejscu, w którym Zehra rzekomo spotyka się z Yenerem. W 172. odcinku "Więźnia miłości" pokłóceni małżonkowie rozstaną się w złości. Sprawdź, co wydarzy się w 172. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 172. we wtorek, 29.10.2019 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehtap (Gözde Gürkan) zasugerowała Ömerowi (Erkan Meriç), że Zehra (Hazal Subasi) spotyka się z Yenerem (Musab Ekici). Wysłała mu adres mieszkania, gdzie dochodzi do rzekomych spotkań. Z kolei Zehra jest przekonana, że pod tym adresem ukrywa się jej matka.

Zaręczyny Yasemin i Koraya. Mehtap zwabia Zehrę i Ömera do domu schadzek! Zobacz więcej

W 172. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer i Zehra kłócą się, Zehra nawet policzkuje męża, po czym oboje wybiegają z rzekomego domu schadzek. Leyla (Berna Üçkaleler) słyszy jak Demir (Umut Aksoy) rozmawia z jej ciotką (Gül Arcan) myśląc, że Leyli nie ma w domu. Przez to rodzą się między nimi kolejne nieporozumienia.

Zehra, ku późniejszemu zaskoczeniu Ömera, decyduje się wrócić do rezydencji robi to dla Ayse (Yaprak Durmaz). Mert (Oguz Senol) widzi ją zapłakaną i próbuje pocieszyć. Narasta konflikt między Alev (Ezgi Baran) a Nihatem (Aykut Igdeli).

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×