"Więzień miłości" odcinek 174. Zehra i Ömer wyznają sobie miłość! Ojciec Merta spotyka się z Ömerem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mert postanowił przeprowadzić terapię w domu Ömera. W 174. odcinku "Więźnia miłości" udział w niej wezmą także Zehra z mężem. Sprawdź, co wydarzy się w 174. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 174. w poniedziałek, 4.11.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) wróciła do domu po wielkiej kłótni z Ömerem (Erkan Meriç), ale wciąż nie daje się przeprosić mężowi. Jemu jest głupio, że uwierzył w jej schadzki z Yenerem (Musab Ekici). Później odkrył, że to wszystko wymyśliła Mehtap (Gözde Gürkan).

Ömer demaskuje Mehtap! Uda mu się przeprosić Zehrę?Zobacz więcej

W 174. odcinku serialu "Więzień miłości" Mert (Oguz Senol) organizuje dla Ömera i Zehry sesję terapii, małżonkowie są zmuszeni wyznać, co o sobie sądzą. Mert zachęca, aby powiedzieli sobie, że się kochają. Kiedy oboje to mówią stwierdza, że nie brzmi to przekonująco. Prosi, aby złapali się za ręce i ponownie wyznali swoje uczucia. Zehra peszy się, a Mert zapowiada, że konieczne są kolejne sesje. Zehra próbuje wybić mu to z głowy, ale Ömer przyznaje mu rację.

Sukran (Gül Arcan) odwiedza warsztat Salima (Ali Çoban). Ojciec Zehry sugeruje, że ciotka nie powinna naciskać na Leylę (Berna Üçkaleler) w kwestii ślubu. Ömer próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat Zehry. Prosi, aby zapisała na kartce rzeczy, które lubi i za którymi nie przepada. Później dochodzi do małego wypadku. Ömer wychodzi z łazienki kiedy do drzwi zbliża się Zehra. Dziewczyna przez przypadek zostaje uderzona prosto w głowę! Hilmi spotyka się z Ömerem i chce, aby przerwał współpracę z Mertem.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Frank (gość)

    Zmienią się aktorzy 😉

    04.11.2019 21:29
  • Zaciekawiona (gość)

    Witam Czy ktoś może wytłumaczyć mi rozbieżności w odcinkach Więźnia miłości emitowanych w TVP a tymi z Youtube. To trochę tak jakby TVP puszczało jakąś starą wersję tego serialu, niby treść odcinków jest podobna ale wnętrza, wygląd bohaterów, stroje są jakby współcześniejsze na Youtube. Nie mogę połapać się o co chodzi : )

    02.11.2019 03:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×