"Więzień miłości" odcinek 175. Mert namawia Ömera, żeby zabrał Zehrę w podróż. Ömer zerwie z nim współpracę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mert coraz bardziej ingeruje w życie rodziny Ömera. W 175. odcinku "Więźnia miłości" to Ömer spotka się z jego ojcem. Co usłyszy? Sprawdź, co wydarzy się w 175. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 175. we wtorek, 5.11.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Mert (Oguz Senol) rozpoczął terapie w domu Ömera (Erkan Meriç). Wymusił już na nim i na Zehrze (Hazal Subasi) wyznanie swoich uczuć względem siebie. Ömer postanowił, że będą kontunować terapię.

Zehra i Ömer wyznają sobie miłość! Ojciec Merta spotyka się z Ömerem Zobacz więcej

W 175. odcinku serialu "Więzień miłości" Mert namawia Ömera, by w podróż w interesach zabrał ze sobą Zehrę. Ayse (Yaprak Durmaz) prosi Zehrę, aby odprowadziła Asję (Nisa Sofiya Aksongur) do szkoły. Niespodziewanie jedzie z nimi także Ömer. Później mężczyzna zaprasza żonę na śniadanie. Ona jednak nie chce iść. W końcu Ömerowi udaje się ją przekonać. Na polecenie Merta, domownicy piszą anonimowe opinie o Cevrije (Neslihan Günaydın).

Ömer doradza Mertowi, aby nie spotykał się z ojcem. Mówi, że jeśli się z nim zobaczy, pokaże mu swoją słabość. Zamiast Merta, to Ömer udaje się na spotkanie z Hilmim. Ojciec Merta grozi, że zniszczy go, jeśli nie przerwie współpracy z jego synem.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×