"Więzień miłości" odcinek 176. Ojciec Merta zleca zabójstwo Ömera! Cevrije che się wyprowadzić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer spotkał się z ojcem Merta. Hilmi chce, aby zerwał współpracę z jego synem. W 176. odcinku "Więźnia miłości" mężczyzna zleci zabicie Ömera! Sprawdź, co wydarzy się w 176. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 176. w środę, 6.11.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) udał się na spotkanie z Hilmim. Ojciec Merta (Oguz Senol) zagroził, że zniszczy go, jeśli nie przerwie współpracy z jego synem. Po sugestii Merta, domownicy napisali anonimowe opinie o Cevrije (Neslihan Günaydın).

Mert namawia Ömera, żeby zabrał Zehrę w podróż. Ömer zerwie z nim współpracę?Zobacz więcej

W 176. odcinku serialu "Więzień miłości" Cevrije czyta opinie członków rodziny na swój temat. Jest zadowolona do momentu aż natrafia na karteczkę napisaną przez Alev (Ezgi Baran). Czyta negatywną opinię na swój temat i postanawia wyjechać. Hilmi Yilmaz każe swojemu opryszkowi zabić Ömera.

Zehra (Hazal Subasi) rozmawia z Leylą (Berna Üçkaleler) na temat Demira (Umut Aksoy). Zapewnia ją, że to dobry człowiek. Ömer proponuje, aby Alev także poleciała na Cypr. Kobieta cieszy się na myśl o wspólnym wyjeździe. Zehra i Ömer kontynuują zasugerowane przez Merta sesje poznawania siebie.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×