"Więzień miłości" odcinek 177. Kierowca Ömera próbuje go zabić! Mert ratuje przyjaciela! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ojciec Merta zlecił zabójstwo Ömera. W 177. odcinku "Więźnia miłości" człowiek, który dostał zlecenie od Hilmiego będzie próbował zabić Ömera! Sprawdź, co wydarzy się w 177. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 177. w czwartek, 7.11.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ojciec Merta (Oguz Senol) zlecił swojemu człowiekowi, aby zabił Ömera (Erkan Meriç). Cevrije (Neslihan Günaydın) przeczytała napisane przez domowników anonimowe opinie o sobie. Pod wpływem jednej z nich postanowiła wyprowadzić się z rezydencji.

Ojciec Merta zleca zabójstwo Ömera! Cevrije che się wyprowadzić!Zobacz więcej

W 177. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra (Hazal Subasi) sugeruje Ömerowi, że nie powinien ufać swojemu kierowcy. Yasemin (Sultan Elif Taş) znajduje dorywczą pracę, by wesprzeć Koraya (Halit Erman Ersoy). Cewrije z rozżalenia przestała jeść. Kierowca Ömera, a zarazem bandzior Hilmiego Yilmaza usiłuje zabić Ömera. Celuje do niego z pistoletu w podziemnym garażu. W ostatnim momencie pojawia się Mert, który odwraca uwagę mężczyzny, dzięki czemu Ömer może zabrać mu broń. Mężczyzna ucieka.

Mehtap (Gözde Gürkan) przez sms-y umawia się z Betonem, lecz zjawia się jakiś starszy pan. Demir (Umut Aksoy) postanawia w zastępstwie Ömera jechać do Ameryki.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ok (gość)

    Ok

    06.11.2019 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×