"Więzień miłości" odcinek 178. Katastrofa samolotu z Ömerem na pokładzie?! Zehra i Alev są zrozpaczone! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ojciec Merta zlecił zabójstwo Ömera. W 178. odcinku "Więźnia miłości" człowiek, który dostał zlecenie od Hilmiego będzie próbował zabić Ömera! Sprawdź, co wydarzy się w 178. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 178. w piątek, 8.11.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Mert (Oguz Senol) uratował Ömera (Erkan Meriç), gdy jego kierowca, będący człowiekiem działającym na polecenie ojca Merta, chciał go zabić. Cevrije (Neslihan Günaydın) nie może dojść do siebie po tym, jak przeczytała jedną nieprzychylną jej anonimową opinię domowników.

Kierowca Ömera próbuje go zabić! Mert ratuje przyjaciela! Zobacz więcej

W 178. odcinku serialu "Więzień miłości" Cevrije postanawia wyjechać. Nikt nie rozumie tej decyzji. Nawet Nihat (Aykut Igdeli) próbuje ją zatrzymać. Podejrzewa, że nieprzychylna opinia jest autorstwa Alev (Ezgi Baran). Podczas pakowania Ömer zauważa, że Zehra (Hazal Subasi) nie ma na palcu pierścionka. Jest zły, że ukrywała przed nim fakt zgubienia go.

Mert zawiadamia Zehrę, że samolot Ömera się rozbił. Hilmi Yilmaz informuje o tym Alev, która spóźniła się na lotnisko. Obie panie ogarnia czarna rozpacz.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Holahop (gość)

  Masakra...

  09.11.2019 14:26
 • Wera (gość)

  Ja w ogóle nie pojmuję po co oni próbowali się do siebie zbliżyć, po co walczyli ze swoimi uprzedzeniami ponad 300 odcinków skoro i tak im z tego nic nie wyszlo? Czy nie byłoby lepiej gdyby po tej huśtawce emocjonalnej zwyczajnie cieszyli się szczęściem? Chcieli odejść z serialu dobrze, ale czy nie wystarczyło nakręcić odcinek gdzie cieszą się z jej ciąży i obiecują sobie ufać i nie rozgrzebywać trudnej przeszłości?

  08.11.2019 11:30
 • Halina (gość)

  To jest film pod tytułem miłosna gra tak będzie do odcinka 356

  08.11.2019 07:58
 • Sel (gość)

  Dlaczego Omer nie zaproponował Zehrze, żeby mu towarzyszyła w wyjeździe na Cypr? Łyknął bujdę Alev że w prywatnym samolocie są tylko dwa miejsca, taaaaa...., na pewno...... Co za bzdura! Jej samej nie pozwala wyjść nigdzie a jak już gdzieś pójdzie to ją zaraz telefonami namierza, ale jego dwudniowa nieobecność to już według jaśnie pana w porządku? Trochę to wygląda tak, jakby scenarzysta miał już ich pogodzić i za chwilę znowu skłócić i tak od ponad 170 odc. i końca tych nieporozumień i waśni nie widać.

  07.11.2019 21:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×