"Więzień miłości" odcinek 181. Ömer dostaje płytę kompromitującą Alev. Hilmi postawi na swoim? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev zerwała współpracę z Hilmim, gdy dowiedziała się, że w samolocie, którym miał lecieć Ömer podłożono bombę. W 181. odcinku "Więźnia miłości" ojciec Merta będzie realizował swoje groźby. Sprawdź, co wydarzy się w 181. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 181. w czwartek, 14.11.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) dowiedział się, że samolot, którym miał lecieć miał podłożoną bombę. Mert (Oguz Senol) domyślił się, że za wszystkim stoi jego ojciec i udał się do niego z awanturą. Kiedy Alev (Ezgi Baran) poznała prawdę, postanowiła zerwać współpracę z Hilmim.

Alev zrywa współpracę z ojcem Merta. To Demir zginął w katastrofie? Zobacz więcej

W 181. odcinku serialu "Więzień miłości" Hilmi informuje Alev, że wysłał Ömerowi prezent. Okazuje się, że to płyta CD z filmem kompromitującym Alev. Kiedy kobieta dowiaduje się, że przesyłka dotarła do Ömera robi wszystko, by Ömer nie zdołał go odtworzyć. Próbuje zająć go rozmową na temat kierowcy mówiąc mu, że mężczyzna działał na polecenie Hilmiego. Później Ömer zbiera się do pracy.

Wychodząc natrafia na Ayse (Yaprak Durmaz), która sugeruje, że brat powinien pocałować Zehrę (Hazal Subasi) na pożegnanie. Salim (Ali Çoban) bezskutecznie usiłuje pożyczyć od kogoś pieniądze. Hilmi wymaga od Alev całkowitego posłuszeństwa.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fr. (gość)

  Czy ktoś może mi napisać, skąd pochodzi tak silna pozycja Hilmiego Yilmaza? Facet ma wtyki, układy, pieniądze ale nie widać by coś robił. Cale dnie albo się wozi grożąc przez telefon albo stoi nad brzegiem i gapi się na morze szantażując Alev. Skąd ta jego potęga?

  14.11.2019 13:15
 • ...x (gość)

  No i te wieczne sploty okoliczności. Salih naiwny do bólu - kto sporą część gotówki zostawia w szufladzie i drugą wklada byle jak do zewnetrzej kieszeni kurtki?Ruda kiedyś wyleci z hukiem i z domu, i z rodziny. Zehra i Omer pełni teatralnych pomyłek, Alev ciągle daje wszystkim radę, off😉

  14.11.2019 12:16
 • A-lina (gość)

  Powodem nieszczęść jest brak chęci do szczerej rozmowy między Omerem a Zehrą. Oni wolą tkwić w swoich uprzedzeniach niż siąść i wszystko sobie wyjaśnić.

  14.11.2019 10:27
 • widz (gość)

  powodem nieszczesc w tym filmie jest Alev

  14.11.2019 05:58
 • bou (gość)

  Zehra w rudych włosach jak ona by wyglądała?

  13.11.2019 20:58
 • Maria Przykaza (gość)

  Ja kupiłam i już kończę drugie opakowanie a waga jak była tak jest i ani drgnie!

  13.11.2019 18:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×