"Więzień miłości" odcinek 188. Hilmi Yilmaz planuje kolejny zamach na życie Ömera! Ktoś mu przeszkodzi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra jest obrażona na Ömera. W 188. odcinku "Więźnia miłości" dowie się, że Mert wie o tym, co tak naprawdę skłoniło ich do ślubu. Ojciec Merta wciąż knuje. Sprawdź, co wydarzy się w 188. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 188. w poniedziałek, 25.11.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömerowi (Erkan Meriç) udało się uniknąć śmierci w samolocie, w którym podłożono bombę. Nikt nie ma wątpliwości, że to była sprawka ojca Merta (Oguz Senol), z którym niejasne kontakty ma też Alev (Ezgi Baran).

Ömer pisze do Zehry liściki. Ojciec Merta szykuje kolejną pułapkę na ÖmeraZobacz więcej

W 188. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer spotyka się z Hilmim Yilmazem i zarzuca mu nasłanie zbirów. Zehra (Hazal Subasi) spotyka przed drzwiami rezydencji Merta. Później razem przygotowują kolację, a kiedy pojawia się Ömer, Zehra dowiaduje się, że Mert zna prawdę o ich małżeństwie. Muzejjen i Cewrije (Hala Diziden Ayrılacak) wybierają się na bal charytatywny.

Ömer informuje Zehrę, że oni także muszą pojawić się na balu. Kiedy Mert proponuje, aby Ömerowi towarzyszyła Alev, Zehra zmienia zdanie i postanawia iść z mężem. Tymczasem, Hilmi Yilmaz zleca upozorowanie wypadku i zabicie Ömera. Alev zastanawia się, jak do tego nie dopuścić.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ...x (gość)

  Do "Jo"- masz rację, zwłaszcza dotyczy to Więźnia miłości i Yemin, wtedy byłoby szybciej i normalniej, gdyby z pięciu odcinków zrobić jeden. I to też prawda, tureckie seriale mają w sobie, to "coś "👍

  24.11.2019 10:09
 • Tak to widzę (gość)

  Omer zdradził mu prawdę o swoim małżeństwie. Mert powinien teraz dążyć do odsunięcia Zehry od Omera ale tak, by Omer zaczął przyznawać się do swoich uczuć do żony i by podjął walkę o nią. Powinna go napędzać zazdrość i chęć wyznania prawdziwych uczuć. Powinien dostrzec w przyjacielu rywala który umie odnieść się do kobiety- jego kobiety! z szacunkiem. Powinien czuć niepokój że gdy kontrakt wygaśnie, ona odejdzie z jego najlepszym przyjacielem i to nie powinno dawać mu spokoju. A Alev powinien pogonić gdzie pieprz rośnie...

  23.11.2019 21:28
 • Jo (gość)

  Gdyby z pięciu odcinków zrobili jeden, to oglądałoby się jeszcze lepiej. Ale i tak lubię tureckie seriale :)

  23.11.2019 16:05
 • Jo (gość)

  Zakochal sie w niej zanim poznał ją jako żonę swojego przyjaciela. Wpadł kiedyś na nią na ulicy, wypadły jej z rąk rysunki torebek, pomogl jej pozbierać ... A późnej, gdy odwiedził Omera poznał jego żonę.

  23.11.2019 16:01
 • M (gość)

  No raczej...

  23.11.2019 12:36
 • Ala (gość)

  Czy Mert zakochał się w Zehrze?

  22.11.2019 23:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×