"Więzień miłości" odcinek 194. Ojciec Merta każe podrzucić pistolet do samochodu Ömera. Co zamierza? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wszyscy widzą, że Ömer jest przygnębiony. W 194. odcinku "Więźnia miłości" rodzina postara się poprawić mu humor. Wciąż jednak czai się niebezpieczeństwo. Sprawdź, co wydarzy się w 194. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 194. we wtorek, 3.12.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Dzięki Ayse (Yaprak Durmaz) Zehra (Hazal Subasi) i Ömer (Erkan Meriç) znowu zbliżyli się do siebie we wspólnym tańcu. Mert (Oguz Senol) zauważył, że jego przyjaciel jest przygnębiony, dlatego postanowił nagrać opinie rodziny na jego temat.

Wspólny taniec Ömera i Zehry. Ayse znowu doprowadzi do ich zbliżenia!Zobacz więcej

W 194. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra nagrywa swoją opinię na temat Ömera. Ayse widzi, że nie może zdobyć się na szczerość, dlatego sugeruje, aby nagrała wszystko na osobności. Koray (Halit Erman Ersoy) zdobywa pieniądze na spłatę długu, zastawiając bransoletkę Yasemin (Sultan Elif Taş). Człowiek Hilmiego podrzuca do samochodu Ömera pistolet.

Alev (Ezgi Baran) zauważa, że Zehra i Mert robią coś wspólnie. Oni kontynuują nagrywanie opinii pozostałych domowników na temat Ömera. Alev w końcu się o tym dowiaduje i także chce zostać zagrana. Mówi rzeczy, które znowu wywołują w Zehrze zazdrość. Koray przekazuje Mehtap (Gözde Gürkan) pieniądze.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×