"Więzień miłości" odcinek 2. Omer przedstawia Zehrę jako swoją narzeczoną. Ayse zaprasza ją na kolację [STRESZCZENIE ODCINKA]

Omer dowiedział się, że jego siostra ma przed sobą tylko kilka miesięcy życia. Zehra właśnie straciła pracę i potrzebuje pieniędzy. W 2. odcinku "Więźnia miłości" Omer zaszantażuje Zehrę! Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 2. w środę, 20.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) nad życie kocha swoją siostrę. Okazuje się, że Ayse (Yaprak Durmaz) ma nawrót choroby i wkrótce umrze. Zehra (Hazal Subasi) właśnie straciła pracę, a jej ojciec (Ali Çoban) trafił do szpitala. Dziewczyna potrzebuje pieniędzy, aby zapłacić za jego leczenie.

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "Więzień miłości" zupełnie przypadkowa sytuacja sprawia, że w biurze swojej firmy Omer rozpoczyna grę, która zrazu przyniesie mu same kłopoty. Dochodzi do spotkania z Zehrą, która przypada do gustu Ayse. Pod wpływem emocji Omer oświadcza swojej śmiertelnie chorej siostrze, że to jego dziewczyna. Ayse jest zachwycona tą wiadomością, pragnie jak najszybciej podzielić się tą nowiną z matką. Zaprasza Zehrę do ich rodzinnego domu na kolację i nie chce nawet słuchać. że to spotkanie może nie dojść do skutku.

Przyparty do muru Omer posłusznie wykonuje wolę siostry, by nie zranić jej uczuć. Niemalże zmusza Zehrę do udawania, że jest jego narzeczoną. Początkowo dziewczyna zdecydowanie odmawia, nie chce uczestniczyć w tej mistyfikacji. Potrzebuje jednak pieniędzy, jej rodzina ma poważne kłopoty finansowe. Ojciec miał wypadek i leży przykuty do łóżka, a ona sama straciła pracę. Omer szantażem wymusza na niej, by przyszła do ich domu na kolację. Ayse jest szczęśliwa jak nigdy dotąd, nadzoruje przygotowanie przyjęcia. W ich luksusowej posiadłości cała służba jest postawiona na równe nogi. Na razie Ayse zdradza matce tylko tyle, że na kolacji będzie specjalny gość. Tymczasem Zehrę adoruje sąsiad, Yenar (Musab Ekici), który pomaga rodzinie finansowo, a matka w tajemnicy otrzymuje od niego pieniądze.

Omer dowiaduje się, że jego siostra ma tylko kilka miesięcy życia. Co zrobi? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • eda (gość)

    ta kuzynka czy nie kuzynka to mogłaby się nawet nie odzywać, samym makijażem jest wystylizowana na czarny charakter

    04.03.2019 13:12
  • ...x (gość)

    Siostra Omera jak bardzo jest ładna , tak i trochę romantycznie naiwna. Dobra, współczująca, chce , aby wszyscy byli szczęśliwi, a w życiu rzadko tak bywa. Juz pojawiła sie jędza w postaci zaborczej kuzynki.

    19.02.2019 23:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×