"Więzień miłości" odcinek 200. Zehra zostaje porwana! Co zrobi Ömer? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer martwi się, że Hilmi Yilmaz zrobi krzywdę komuś z jego bliskich. Najbardziej boi się o Zehrę. W 200. odcinku "Więźnia miłości" Ömer wciąż nie będzie spuszczał żony z oczu. Sprawdź, co wydarzy się w 200. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 200. w środę, 11.12.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) współpracuje z Hilmim Yilmazem w celu pozbycia się Zehry (Hazal Subasi). Ojciec Merta (Oguz Senol) chce skrzywdzić Ömera (Erkan Meriç), aby zmusić go do zerwania kontaktów z Mertem.

Alev pomoże w porwaniu Zehry? Ömer wciąż jest czujny! Zobacz więcej

W 200. odcinku serialu "Więzień miłości" Hilmi Yilmaz wysyła do rezydencji człowieka, który ma podać się za eksperta od dezynsekcji. Samochód Ömera jest śledzony przez pozostałych ludzi Hilmiego. Okazuje się jednak, że w środku jest jego kierowca, a nie on. Alev dowiaduje się o niepowodzeniu akcji i udaje się do gabinetu Ömera. Tam zastaje go z Zehrą i jest oburzona, że Ömer odwołał spotkanie, a nie wyszedł. Od razu informuje też Yilmaza, gdzie jest Zehra.

Korzystając z chwili nieuwagi Ömera, Alev wysyła z jego telefonu sms do Zehry. Informuje ją jako Ömer, że czeka na parkingu. Dziewczyna wychodzi zgodnie z instrukcjami, ale nie widzi męża. Kiedy pojawiają się mężczyźni od ojca Merta, Zehra wyczuwa niebezpieczeństwo i próbuje uciekać. Niestety, nie udaje się. Dochodzi do porwania Zehry.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka serialu (gość)

    Tak,robi się coraz nudniejsze.dziecinada🤔

    11.12.2019 12:38
  • Znudzona (gość)

    Ile jeszcze tych porwań Zehry??? Nudny ten serial że hej!!! Widać że ciągnięty na siłę. Nudy!!! Nudy!!!

    11.12.2019 10:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×