"Więzień miłości" odcinek 202. Zehra i Ömer spędzają czas we dwoje. Rezydencję otaczają ludzie Hilmiego Yilmaza! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer uratował Zehrę i postanowił spędzić z nią chwile sam na sam. W 202. odcinku "Więźnia miłości" znowu będą w niebezpieczeństwie! Sprawdź, co wydarzy się w 202. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 202. w piątek, 13.12.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Zehra (Hazal Subasi) została porwana, Ömer (Erkan Meriç) robił wszystko, aby ją odzyskać. Ominął pułapkę i razem wrócili do domu. Później postanowił zostać z żoną w domu sam i wysłał rodzinę poza miasto.

Ömer uwalnia Zehrę. Chce z nią zostać sam na sam!Zobacz więcej

W 202. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer zostaje w domu sam z Zehrą. Opiekuje się nią i gotuje dla niej kolację. Ogląda film, przygotowany przez Zehrę i Merta (Oguz Senol), i jest zachwycony. Rezydencję oblegają ludzie Hilmiego. Ojciec Merta planuje też, jak pozbyć się Alev (Ezgi Baran), gdy już zrealizuje swój główny plan.

Mehtap (Gözde Gürkan) zostaje okradziona przez jednego z dłużników. Ömer dostrzega, że coś jest nie tak. Linia telefoniczna została przerwana. Nagle słyszy krzyk Zehry. Kobieta otworzyła paczkę, w której jest kilka lasek dynamitu! Czy dojdzie do eksplozji?

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×