"Więzień miłości" odcinek 203. Napastnicy terroryzują Zehrę i Ömera! Bomba wybuchnie?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer chciał zostać sam na sam z Zehrą, dlatego wysłał pozostałych domowników poza miasto. W 203. odcinku "Więźnia miłości" małżonkowie będą w coraz większych tarapatach! Sprawdź, co wydarzy się w 203. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 203. w poniedziałek, 16.12.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) odsłuchał wszystkie nagrania, które przygotowali dla niego Zehra (Hazal Subasi) i Mert (Oguz Senol). Nagle jednak dostrzegł, że w domu coś jest nie tak. Tymczasem, Mehtap (Gözde Gürkan) została okradziona przez jednego z dłużników.

Zehra i Ömer spędzają czas we dwoje. Rezydencję otaczają ludzie Hilmiego Yilmaza!Zobacz więcej

W 203. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer i Zehra widzą bandytów przez okno. Zehra zauważa, że to ci sami ludzie, którzy ją porwali. Małżonkowie próbują wymknąć się z domu, ale na ich drodze staje jeden ze zbirów. Ömer wyrywa mu pistolet i obezwładnia go, ale inny z mężczyzn dopada Zehrę i grozi, że strzeli jej w głowę! Napastnicy terroryzują mieszkańców rezydencji.

Koray (Halit Erman Ersoy) wchodzi do biura Mehtap i gdy widzi ją przywiązaną do krzesła, od razu rzuca się na pomoc. Kobieta jest roztrzęsiona, dziękuje Korayowi, że ją uratował. Także Salim (Ali Çoban) pomaga jej. W rezydencji Ömer zostaje ogłuszony, a Zehra ma przytwierdzoną do ciała bombę. Jest przerażona. Kiedy Ömer odzyskuje przytomność, ona zrywa zębami taśmę z jego ust i każe uciekać. Kiedy odliczanie na materiałach wybuchowych dobiega do zera... nic się nie dzieje. Ömer i Zehra znowu uniknęli tragedii. Następnego dnia, kiedy Alev (Ezgi Baran) dowiaduje się, że w niebezpieczeństwie był także Ömer, postanawia zemścić się na Hilmim Yilmazie.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×