"Więzień miłości" odcinek 204. Kolejne zbliżenie Ömera i Zehry. Alev znika bez śladu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra byli terroryzowani, którzy podłożyli im bombę, ale ta na szczęście nie wybuchła. W 204. odcinku "Więźnia miłości" małżonkowie znowu się do siebie zbliżą! Sprawdź, co wydarzy się w 204. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 204. we wtorek, 17.12.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi) przeżyli straszne chwile - napadli na nich bandyci i podłożyli im bombę! Na szczęście, kiedy odliczanie na materiałach wybuchowych dobiegło do zera, nic się nie stało. Tymczasem Koray (Halit Erman Ersoy) i Salim (Ali Çoban) pomogli okradzionej Mehtap (Gözde Gürkan).

Napastnicy terroryzują Zehrę i Ömera! Bomba wybuchnie?!Zobacz więcej

W 204. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer próbuje znowu zbliżyć się do Zehry. Szybko nadarza się ku temu okazja, podczas wspólnego sadzenia kwiatów przez małżeństwo. Tymczasem Alev (Ezgi Baran) jest wściekła, że Zehra nadal żyje, a Ömer również był w niebezpieczeństwie. Robi Hilmiemu awanturę, związaną z zamachem na życie Ömera. Konflikt między Alec i Zehrą narasta i Alev napada na żonę Ömera bez powodu.

Lejla dowiaduje się, że Koraj studiował zarządzanie i jest pod wrażeniem. Następnego dnia Zehra ze zdziwieniem odkrywa, że Alex nie wróciła na noc. Niedługo później Ömer obiera telefon od policji i dowiaduje się, że znaleźli rozbity samochód Alev, a ona zniknęła bez śladu…

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • propozycja (gość)

  Mert zasługuje na kogoś lepszego. Tyle że pozytywna jest tam jedynie cioteczka, reszta żeńskich ról nic specjalnego vide Leyla która na własne życzenie straciła fajnego Demira, O Mehtap nawet nie ma co wspominać. Gdzieś przepadła Funda, i dpbrze, nie ma czego żałować, Ajse zajęta i taka trochę bez wyrazu. Chyba że Omer oddałby Zehrę przyjacielowi, jak już kontrakt po pół roku wygaśnie :)))))

  18.12.2019 22:20
 • Anna Góra (gość)

  Nie wiem dlaczego ale bym chciała żeby Alev i Mert byli razem...

  17.12.2019 18:03
 • Eva (gość)

  Totalny brak emocji u głównych bohaterów i brak pomysłu reżysera -tak to widziałam i nie ogladam od jakiegoś czasu.

  17.12.2019 17:49
 • Wide (gość)

  Bardzo nudny brak normalnych akcji

  17.12.2019 12:59
 • Jadwiga (gość)

  Nie mogę znieść aktorki Alev

  17.12.2019 10:27
 • znudzona Więźniem... (gość)

  Najgorsze to dać widzowi poczucie, że sami scenarzyści nie mieli pomysłu i lekkości pióra, by dobrze rozpisać akcje i dialogi. To trąci dziecinadą, że a to bomba w samolocie, a to w domu, a to bandyci z bronią laserową a to porwania a jak przychodzi co do czego to nic się nie dzieje. Ile jeszcze tych perturbacji będzie? Skrzywdzili tego aktora każąc mu grać takiego Omera- ślepego na intrygi Alev, bardzo kochającego siostrę, siostrzenice i przybrana matkę a jednocześnie wciąż trzymającego na dystans żonę- który facet tak by się zachowywał? Scena gdy wrócił z więzienia i mocno przytulił Ajse a jedynie podtrzymał Zehrę dobitnie pokazała, że to serial ciągnięty na siłę. Jakby się uparli, że choćby nie wiadomo co to i tak ich nie pojednamy. Bez sensu!

  16.12.2019 21:52
 • Tesa (gość)

  Bzdety i prymitywne akcje żenujące dialogi, żałosny ten serial szkoda pieknych aktorów.Dislogi pisane przez dzieci z podstawówki.

  16.12.2019 18:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×