"Więzień miłości" odcinek 21. Pożar w magazynie, w którym jest Zehra! Co z nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer podejrzewa, że Zehra wyniosła z domu wartościową broszkę i oddała Yenerowi. Postanowił zamknąć ją w magazynie. W 21. odcinku "Więźnia miłości" wybuchnie w nim pożar! Sprawdź, co wydarzy się w 21. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 21. we wtorek, 19.03.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) została poproszona o przyniesienie broszki, którą dostała w prezencie ślubnym. Okazało się jednak, że biżuteria zniknęła! Za wszystkim stoi oczywiście Alev (Ezgi Baran), ale Ömer (Erkan Meriç) podejrzewa, że Zehra oddała broszkę Yenerowi (Musab Ekici). Za karę zamknął ją w magazynie.

Zehra oskarżona o kradzież! Ömer zamyka ją w magazynie!Zobacz więcej

W 21. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer zapowiada, że Zehra będzie zamknięta w magazynie do czasu aż skruszeje i wyzna prawdę o broszce. Rodzina zaczyna się martwić, gdy Ömer i Zehra nie schodzą na śniadanie. Alev domaga się zwrotu broszki od służącej Nazan, później, mimo niechęci Ömera, jednak wraca do pracy w firmie.

Zaniepokojona Ayse (Yaprak Durmaz) dzwoni do brata. Tymczasem, w magazynie, w którym zamknięta jest Zehra, wybucha pożar.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç naprawdę są parą! Szykują się do ślubu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Eva (gość)

    Najrozsądniejszą osobą w tej rodzinie jest gospodyni domowa, która zachowuje się lojalnie wobec rodziny u której służy i dostrzega podejrzane zachowanie służącej Nazan. Ta z kolei powinna mieć dość oleju w głowie, by nie kopać dołków pod żoną pracodawcy (Alev nie kazała jej wykradać broszki), bo Zehra to jednak żona i jako taka ma pozycję "pani". Nazan powinna wiedzieć, że dotychczasowe zabiegi Alev nic nie przyniosły, bo Omer się nią nie zainteresował, a zwrócił uwagę na zwykłą, pospolitą dziewczynę i nawet jeżeli to jakaś jego pomyłka i kiedyś ją odprawi to ta i tak nie będzie mogla jej zaszkodzić. Ciężko jej przychodzi logiczne myślenie.

    20.03.2019 20:36
  • Mada (gość)

    Dawno juz nie bylo tak nedznego serialu w tv. O elif juz powiedziano wszystko , wiec juz nie musze, bo to sztandarowy kit. Obejrzalam kilka odcinków Zehry i jak moja przedmowczyni zauwazyla, serial dla inteligentnych inaczej. Szkoda słów. To prawda, bo od dziwnego dzieciaka do matki Omera wszyscy ciężko myślący. I to prawda , ze grający Omera jest zniechęcający, nieciekawy , wcale nie jest przystojny , bo wysoki to nie przystojny. Ta ktora gra Zehre jest kiepską aktorka, bo nudna , sztywna, a przewracanue oczami to nie gra. Pierwszy raz widze serial , w którym aktorzy nie potrafia grac twarza, co tureccy aktorzy opanowali mistrzowsko! Przepieknie , bez slow przekazuja emocje wypisane na twarzy, w oczach , w bardzo drobnych gestach. Tym zauroczyly mnie te seriale. A tu.....porazka na każdym froncie. Najbardziej podobala mi sue siostra zehry- jedyna ożywiona i jakas normalna . Przestałam ogladac. Nue chcę zejsc do poziomu ameby. :) czekam na rownie emocjonujace seriale jak łzy Cennet, meandry uczuc, krolowa jednej nocy.

    20.03.2019 09:04
  • gaga (gość)

    Beznadziejny .

    19.03.2019 19:59
  • bali7 (gość)

    Taki stary serial Telewizja zakupila?

    18.03.2019 22:17
  • Vera (gość)

    Uważam, że para wcielająca się w główne role to przystojny mężczyzna i bardzo ładna kobieta. Mnie się oni podobają i dobrze grają. On świetnie gra butnego i aroganckiego męża , biorąc pod uwagę, że prywatnie ją kocha to widać, musiał się dobrze postarać, by oddać taką niechęć wobec serialowej żony, ona zaś najbardziej podoba mi się w scenie nocy poślubnej cofając się w stronę okna. Pięknie zagrała swój strach i lęk przed mężem jak go nazywa Tyranem. Moim zdaniem piękni aktorzy i wiarygodnie oddają emocje.

    18.03.2019 21:55
  • Vera (gość)

    Oglądam, bo jakoś mnie wciągnął, ale ta serialowa turecka rodzina to ma poziom przepraszam ale chyba rozwielitki. Trzeba być mega tępym, aby nie widzieć że nie ma wielkiej miłości między nowożeńcami, albo żeby cenną broszkę chować do pojemnika z cukrem. Dziecko też inteligentne inaczej- szuka kota siedząc na krześle i nawołując, logicznie to raczej ta mała powinna po kuchni pobiegać i wtedy strącić ten pojemnik. Omer to podobno dobrze kształcony, ale nie widzi przypadku, że broszka ginie akurat w dniu w którym Alev zagorzała przeciwniczka Zehry zaprosiła do domu jakiegoś speca od skrytek? I jak mogła ją dać Yenerowi, skoro tego samego dnia rano widział ją w jej dłoni a znalazł Zehrę po tej niby tajemnej schadzce wczoraj? Bo wczoraj było przyjęcie urodzinowe, które Zehra ponoć uratowała, czyli konkretnie co zrobiła? Bo mała Asia płakała z powodu tortu, pocieszyła ją ciotka, ale jak? Powiedziała, ze kupiła tort czy że w pół godziny może nowy upiec? To takie niedopowiedziane. Jeśli kupiła tort to powinna być wzmianka, że po zakupie nowej sukienki jadą do cukierni, by ratować sytuację. Bliższa życiowej prawdy jest rodzina Zehry z wredną matka i ciamajdowatym ojcem.

    18.03.2019 21:50
  • ....x (gość)

    Słucham?! Że co ?! Brzydcy aktorzy?????? O ludzie , a ilu aktorów jest ładniejszych od Omera? Baaardzo niewielu. to super przystojny facet. Może bardziej się podoba Emir z Wiecznej miłości, który ma jakby dwie pary zębów i nimi straszy?! Może ładniejszy jest Veysel z beznadziejnej Elif? Chociaż są gusta i guściki. Wg mnie Erkan wymiata! Owszem jest dużo zwolnionej akcji, ale skoro nakręcono 500 odcinków, to trzeba uzbroić się w cierpliwość albo nie oglądać. Elif to najniższy stopień drabiny, Wiezień miłości o ileś stopni wyżej.

    18.03.2019 21:38
  • Aga (gość)

    Moim zdaniem lepszy od Elif. Uważam że aktor grający Omera super pokazuje swoje chamstwo do Zehry i miłość do siostry. Ale też czasem widać że zależy mu na Zehrze. Sama Zehra mało mówi ale odpowiednio dawkuje emocje. A kto nie chce niech nie ogląda, jego strata.

    18.03.2019 20:58
  • Fela (gość)

    Wykasowałam ten chlam z nagrywarki. Brzydcy aktorzy, szczegolnue odpychajacy ten ktory gra Omera. Malpiatka, siostra Omera, i ta wkurzajaca niemowa zehra.....akcja- zero, niby bogaty dom- tez brzydki , pusty i ubogi. Dno, dno i jeszcze raz dno