"Więzień miłości" odcinek 210. Alev domyśla się, że Ömer ją podejrzewa. Uśpi jego czujność? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer śledził Alev i wie już, że kobieta spotyka się z Himlmim Yilmazem. W 210. odcinku "Więźnia miłości" Alev odkryje, że Ömer coś wie i będzie chciała uśpić jego czujność. Sprawdź, co się wydarzy w 210. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 210. w poniedziałek, 30.12.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy Ömer (Erkan Meriç) zobaczył, jak Alev (Ezgi Baran) spotyka się z Himlmim Yilmazem, nie może przestać zastanawiać się, co ją łączy z ojcem Merta (Oguz Senol). Postanowił nie spuszczać jej z oka.

Ömer śledzi Alev! Zobaczy, że spotyka się z ojcem Merta?!Zobacz więcej

W 210. odcinku serialu "Więzień miłości" z powodu choroby Salima (Ali Çoban), Koray (Halit Erman Ersoy) sam bierze zlecenie. Mehtap (Gözde Gürkan) marzy o bliższym poznaniu Emrego. Postanawia wysłać mu sms. Ma nadzieję, że mężczyzna nie jest żonaty. Wyszukuje go w internecie, po czym dostaje od niego odpowiedź, w której Emre potwierdza, że nie ma rodziny. Mehtap nie posiada się ze szczęścia. Chce tak jak Zehra (Hazal Subasi) wyjść za mąż za bogatego mężczyznę.

Himlmi Yilmaz każe Alev zdobyć dla niego dokumenty wspólnego projektu Merta i Ömera. Kobieta wie, że Ömer nie spuszcza jej z oka, dlatego czuje, że jest w coraz gorszej sytuacji. Kiedy słyszy, że Ömer prosi kogoś przez telefon o jej bilingi, wpada w popłoch. Później podsłuchuje rozmowę Ömer z Mertem i dowiaduje się, że Ömer widział, jak spotkała się z Yilmazem. Ömer zapowiada, że jeśli Alev jest jego wspólniczką, wyrzuci ją z domu i pracy. Podpuszczona przez Alev Muzejjen każe Okkeszowi przywrócić ogród do stanu sprzed zmian, które zarządziła Zehra. Prosi ją, aby nie zmieniała wystroju bez jej zgody. Ömer znowu śledzi Alev i dowiaduje się, że kobieta podjęła z konta wszystkie pieniądze. Spotyka się z nią i każe jej się wytłumaczyć. Alev mówi mu, że jest szantażowana przez ojca Merta.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×