"Więzień miłości" odcinek 212. Zehra dostaje od Merta naszyjnik! Co na to Ömer? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer wstawił się ze Zehrą po tym, jak przez Alev Muzeyyen skrytykowała synową. W 212. odcinku "Więźnia miłości" Zehra otrzyma dowód wdzięczności od Merta - naszyjnik. Sprawdź, co się wydarzy w 212. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 212. w piątek, 3.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) robi wszystko, aby nastawić rodzinę przeciwko Zehrze (Hazal Subasi). Kiedy Muzeyyen miała pretensje do synowej o to, że zdjęła ze ściany obraz bez jej zgody, za Zehrą wstawił się Ömer (Erkan Meriç).

Ömer broni Zehrę przed matką i Alev. Mehtap odkrywa, że Beton jest w niej zakochany! Zobacz więcej

W 212. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev oznajmia Ömerowi, że chce wyjechać do Ameryki. Później przeprasza Zehrę za swoje zachowanie. W firmie, pod nieobecność Leyli (Berna Üçkaleler), wykrada dokumenty, których żądał Hilmi Yilmaz.

Alev knuje i sprawia, że Muzeyyen jeszcze bardziej uprzedza się do Zehry. Żona Ömera (Erkan Meriç) tłumaczy się Muzeyyen i prosi, aby nie miała jej za złe sprawy z obrazem. Wstawia się też za Alev, aby rodzina zrozumiała jej potrzebę zmiany otoczenia. Z wdzięczności za wyperswadowanie wyjazdu do Ameryki Mert (Oguz Senol) kupuje Zehrze naszyjnik. Wręcza jej go przy całej rodzinie. Koray (Halit Erman Ersoy) widzi wyrzuconego na bruk Betona i zaprasza go do warsztatu.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×