"Więzień miłości" odcinek 215. Ömer demaskuje Alev! Zehra chce wyprowadzić się z rezydencji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev nie przestaje knuć przeciwko Zehrze. W 215. odcinku "Więźnia miłości" jej zamierzenia przejrzy Ömer. Nie dopuści do tego, aby Zehra znowu się smuciła. Sprawdź, co się wydarzy w 215. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 215. w czwartek, 9.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Mimo starań Alev (Ezgi Baran), aby Ömer (Erkan Meriç) i Mert (Oguz Senol) nie otrzymali licencji na działalność firmy, Leyli (Berna Üçkaleler) udaje się zdobyć pozwolenie. Wściekła Alev dalej knuje, tym razem po to, aby zaszkodzić Zehrze (Hazal Subasi).

Zehra idzie z Ömerem na pokaz mody. Intryga Alev nie powodzi się!Zobacz więcej

W 215. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev udaje życzliwość w stosunku do Zehry. Proponuje jej, aby przejęła jej pokój, kiedy ona wyjedzie do Ameryki. Zehra nie chce się na to zgodzić, ale Alev zaciąga ją do swojego pokoju i pokazuje wszystko. Kiedy Zehra odchodzi, Alev udaj przed Ayse (Yaprak Durmaz) smutną i kłamie, że podczas jej nieobecności Zehra chce zaadaptować jej pokój na swoją pracownię.

Kiedy Zehra spotyka Ayse, bratowa wyraźnie nie ma ochoty z nią rozmawiać. To zasmuca Zehrę, która zaczyna płakać. Widzi to Ömer, który próbuje pocieszyć żonę. Kiedy dowiaduje się o kontaktach Zehry z Alev, domyśla się o co chodzi. Każe jej wszystko wyprostować. Beton demaskuje Emrego przed Mehtap (Gözde Gürkan). Kobieta dowiaduje się, że Emre jest żonaty. Wkrótce potem Beton postanawia wrócić do Mehtap. Tymczasem, Zehra chce opuścić dom Ömera, lecz on się nie zgadza. Ayse wyjaśnia Muzeyyen (Fatma Karanfil), że w sprawie Zehry zaszło nieporozumienie. Ömer na próżno usiłuje powiedzieć Zehrze coś ważnego.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marta (gość)

  Mnie się ta aktorka jako kobieta podoba nawet w I serii, uważam, że jest piękna. Ale zgadzam się, że dłużyzny są nie do zniesienia. Po takim czasie, po tylu przejściach i takim poznaniu siebie nawzajem to nielogiczne by dalej trwali w takim - jak to Bella ujęła - zawieszeniu. To nienormalne, by on ciągle nie umiał jej wyznać że ją kocha a ona by ciągle się wzbraniała, żeby tego nie usłyszeć. Płakała, gdy myślała, że zginął, troszczyła się o niego nie raz i nie dwa, gdy był ranny, gdy chorował, jest zazdrosna o Alev. I co? Ucieka gdy czuje, ze on chce jej wyznać miłość? To jest tak głupie, ze aż do przesady. I też nie rozumiem po co to oglądam.

  11.01.2020 18:02
 • Nati (gość)

  Lilia to prawda że Zehry i Omera nie będzie w ostatnich odcinkach filmu? Że niby oboje zginą?

  09.01.2020 10:16
 • Bella (gość)

  Dłużyzny są najgorsze. W realu nikt nie czeka tak długo na kolejne słowo, zdanie.Wciąż się zawieszają.Jedna godzina z życia trwa trzy. Jeden dzień ,to pięć odcinków. Te rozmowy w salonie o niczym. I sama nie rozumiem , dlaczego to oglądam.

  08.01.2020 23:55
 • internautka (gość)

  nie rozumiem co w tym serialu jest wspaniałego mam wrazenie ze ten serial jest niemy nie ma relacji pomiedzy nimi tylko robia glupie miny i gadaja sami do siebie tragedia

  08.01.2020 22:02
 • Lilia (gość)

  Więzień miłości to bardzo piękny serial, obejrzałam go do końca w wersji rosyjskiej. Bo my oglądamy w telewizji dopiero pierwszy sezon. W pozostał ych sezonach będzie się dużo działo, i nie jednej Pani łezka poleci. Nie tylko wspaniały serial, ale i wspaniała gra aktorów, aż trudno uwieżyć, że serialowa Zehra czyli Hazal Subasi, to była jej pierwsza rola aktorska. Nie tylko gra naturalnie, jej gesty, mimika, okazywanie uczuć poprostu wspaniałe. Hazal Subasi to piękna i młoda dziewczyna tureckiego pokolenia. W tej pierwszej seri nie wygląda zachwycająca, bo taka jej rola, ale później zobaczymy piękną i utalentowaną dziewczynę. Warto ogląd ać.

  08.01.2020 20:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×