"Więzień miłości" odcinek 216. Zehra i Ömer zostają na noc w domu Leyli. Dojdzie między nimi do zbliżenia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przez Alev Zehra postanowiła wyprowadzić się z rezydencji. Ömer próbował ją zatrzymać. W 216. odcinku "Więźnia miłości" Zehra będzie przebywać w domu Leyli, a odwiedzi ją... Ömer. Sprawdź, co się wydarzy w 216. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 216. w piątek, 10.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) knuła tak bardzo, że nawet Ayse (Yaprak Durmaz) zaczęła mieć wątpliwości co do zachowania Zehry (Hazal Subasi). Ömer (Erkan Meriç) przejrzał jednak działania Alev i żądał, aby wszystko odkręciła. Mimo to Zehra postanowiła pojechać do Leyli (Berna Üçkaleler).

Ömer demaskuje Alev! Zehra chce wyprowadzić się z rezydencji!Zobacz więcej

W 216. odcinku serialu "Więzień miłości" Leyla wraca do domu ma dla Zehry niespodziankę - przyszedł z nią Ömer. Zehra postanawia zostać u Leyli na noc. Kiedy do Ömera dzwoni zaniepokojona Ayse, on mówi siostrze, że razem z Zehrą nie wrócą na noc. Zehra jest w szoku.

Zehra i Ömer zostają na noc w domu Leyli. Rano nieoczekiwanie wpada Koray, a potem sąsiadka z prośbą, by Zehra zajęła się jej matką. Mert (Oguz Senol) sprawdza wszelkie dokumenty na temat swojego ojca. Alev donosi o tym Hilmiemu Yilmazowi.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×