"Więzień miłości" odcinek 219. Alev dowiaduje się, że Ömer chce kupić pierścionek dla Zehry. Jest wściekła! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer coraz bardziej daje wszystkim do zrozumienia, jak bardzo ważna dla niego jest Zehra. W 219. odcinku "Więźnia miłości" będzie chciał zdobyć rozmiar pierścionka dla żony. Sprawdź, co się wydarzy w 219. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 219. w środę, 15.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) i Ömer (Erkan Meriç) wrócili do rezydencji po tym, jak spędzili dwie noce w domu Leyli (Berna Üçkaleler). Mehtap (Gözde Gürkan) postanowiła śledzić Betona, aby sprawdzić, z kim się spotyka. Nihata (Aykut Igdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz) przygotowują się do rocznicy ślubu.

Mehtap śledzi Betona. Ayse i Nihat świętują rocznicę ślubuZobacz więcej

W 219. odcinku serialu "Więzień miłości" Mehtap wciąż obserwuje Betona i kobietę, z którą się spotkał, ale nagle para znika jej z oczu. Zehra źle czuje się z tym, że wszystkich okłamuje. Mówi o tym Ömerowi, który podejrzewa, że zły nastrój Zehry to sprawka Alev (Ezgi Baran). Później kombinuje, jak sprawdzić rozmiar pierścionka Zehry. Alev podsłuchuje go, kiedy ten rozmawia z kimś o pierścionku. Jest wściekła.

Mert (Ali Oğuz Şenol) jest już blisko rozpracowania swojego ojca. Mehtap usiłuje się dowiedzieć, w kim Beton się zakochał. Zehra pomaga Cewriye (Neslihan Günaydın) w przygotowaniach do rocznicy ślubu Ayse i Nihata. Alev słyszy, jak panie rozmawiają o dziecku, które według Cewriye Zehra jak najszybciej powinna mieć z Ömerem.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • To super serial (gość)

    To bardzo dobry serjal

    16.01.2020 13:22
  • Ssuper (gość)

    To

    16.01.2020 13:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×