"Więzień miłości" odcinek 220. Zehra zachwyca na imprezie z okazji rocznicy ślubu Ayse i Nihata. Ömer da jej pierścionek? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cała rodzina Ömera przygotowuje się do imprezy z okazji rocznicy ślubu Ayse i Nihata. W 220. odcinku "Więźnia miłości" Zehra olśni wszystkich i sprawi, że Alev znowu wpadnie w szał. Sprawdź, co się wydarzy w 220. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 220. w czwartek, 16.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) nie może znieść tego, że Zehra (Hazal Subasi) i Ömer (Erkan Meriç) są sobie coraz bliżsi. Podsłuchała, że Ömer zamierza wręczyć żonie pierścionek. Rodzina przygotowuje się na imprezę z okazji rocznicy ślubu Nihata (Aykut Igdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz).

Alev dowiaduje się, że Ömer chce kupić pierścionek dla Zehry. Jest wściekła! Zobacz więcej

W 220. odcinku serialu "Więzień miłości" zaczyna się rodzinne przyjęcie z okazji rocznicy ślubu Ayse i Nihata. Ömer jest pod wrażeniem wyglądu Zehry. Mówi jej, że bardzo ładnie wygląda i dziękuje, że założyła suknię od niego. Później Zehra olśniewa swoim wyglądem pozostałych członków rodziny. Alev jest wściekła. Na dodatek Cewriye (Neslihan Günaydın) pojawia się w takiej samej sukience jak ona!

Ömer zbiera się, by wręczyć Zehrze pierścionek z brylantem. Zehra coś przeczuwa, bo Ömer bardzo dziwnie się zachowuje. Okazuje się, że pierścionek gdzieś przepadł! Mehtap (Gözde Gürkan) czeka aż Beton przyjdzie do pracy. Kiedy mężczyzna pojawia się z ręką na temblaku, Mehtap zaczyna okazywać mu swoją troskę.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Celina (gość)

  Jakbym czytała własne myśli... Fajnie się zapowiadał ale spaprali scenarzyści ten serial do wiwatu. Sztucznie przeciągają te niedomówienia między nimi aż nie idzie na to patrzeć. Niby chcą być razem a udają że ciągle nic do siebie nie czują. Flaki z dużą ilością oleju.

  16.01.2020 19:48
 • Hw (gość)

  Zastanawiam się jak to możliwe że taki inteligentny człowiek jak Omer daje się tak wodzie za nos Alev. To wszystko nie trzyma się kupy. Chyba szkoda czasu na taki kogiel magiel

  16.01.2020 16:55
 • Mik (gość)

  Serial flaki z olejem .

  16.01.2020 11:15
 • Celina (gość)

  Bez sensu. Zehra i Omer wystrojeni jakby to oni świętowali rocznicę ślubu a głowni bohaterowie wieczoru jakoś tak zwyczajnie. Nihat wygląda jakby do firmy szedł, a Ajse też bez szału. Mam nadzieję że będzie też Asia, bo ostatnio mało jej. Gdyby zabrakło córki na rocznicy ślubu rodziców to całkiem źle by to wyszło. Nie przemyśleli tego scenarzyści czy jak?

  15.01.2020 22:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×