"Więzień miłości" odcinek 221. Zehra nie chce przyjąć pierścionka od Ömera! Mąż przygotowuje niespodziankę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer dziwnie zachowywał się podczas imprezy z okazji rocznicy ślubu Ayse i Nihata. W 221. odcinku "Więźnia miłości" w końcu wręczy Zehrze pierścionek, ale ona... nie przyjmie go! Sprawdź, co się wydarzy w 221. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 221. w piątek, 17.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) chciał wręczyć Zehrze (Hazal Subasi) pierścionek w czasie imprezy z okazji rocznicy ślubu Nihata (Aykut Igdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz). W ostatniej chwili błyskotka zaginęła.

Zehra zachwyca na imprezie z okazji rocznicy ślubu Ayse i Nihata. Ömer da jej pierścionek? Zobacz więcej

W 221. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer nadal szuka zaginionego pierścionka i wreszcie znajduje go na palcu lalki Asji. Alev (Ezgi Baran) udaje omdlenie, by Mert (Ali Oğuz Şenol) nie pojechał z dokumentami do prokuratury. Kiedy on i Leyla (Berna Üçkaleler) idą po pomoc, ona próbuje wyjąć dokumenty. Nie ma jednak takiej możliwości, bo oboje szybko wracają.

Ömer w końcu wręcza pierścionek żonie. Wszystko obserwuje Alev. Jej wściekłość sięga zenitu. Zehra nie chce przyjąć pierścionka. Twierdzi, że i bez tego wszyscy wierzą, że ich małżeństwo jest prawdziwe. W tajemnicy przed nią Ömer przygotowuje romantyczną kolację we dwoje. Z kolei Alev mówi Müzeyyen (Fatma Karanfil), że odkąd Zehra pojawiła się w jej życiu, wszystko jest nie tak. Później dzwoni do niej Himlmi Yilmaz i zapowiada, że jeśli on trafi do więzienia, to ona razem z nim. Alev wpada w panikę.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Karola (gość)

  Mnie to oni już wkurzają. Dawno wyszli poza ramy kontraktu, chocby dlatego że ona może odwiedzać rodzinę, ze Leyla i Mert znają prawdę a miał nikt o tym nie wiedzieć, ze te pół roku to chyba z pół roku temu im minęło a żadne nawet nie wspomina że niedługo wygaśnie itd. A oni ciągle jakby na siłę udawali że nic do siebie nie czują.

  17.01.2020 19:53
 • Ola (gość)

  Zehra to naprawdę jest taka nie rozgarnienta i ślepa Omer próbuje się do niej zbliżyć a ona uwzieła się na ten kontrakt czy chociaż raz nie może zrobić czegoś nie myśląc o tym kontrakcie..... Ughh

  17.01.2020 16:08
 • Aga (gość)

  Alev to powinna z pudła nie wychodzić do samej śmierci takiej zolzy by ziemia nie nosiła

  17.01.2020 13:20
 • Sis (gość)

  Alev i ta Mehtap to jakaś katastrofa dwie paskudy za to Zehra to taka niemota że szkoda słów zero uśmiechu nie no masakra

  17.01.2020 10:29
 • fanka filmow tureckich. (gość)

  Ojej Alew to szkaradna zolza nie mogę patrzeć na film gdy ona się pokazuje na ekranie można cie dxiewczyno znienawidzic.

  17.01.2020 09:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×