"Więzień miłości" odcinek 226. Alev planuje zemstę! Zehra dostaje od Ömera bukiet róż i białą suknię [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev obawia się, że tak jak Hilmi Yilmaz trafi do aresztu. Próbowała wyznać swoje uczucia Ömerowi, ale on myśli tylko o Zehrze. W 226. odcinku "Więźnia miłości" Alev postanowi zniknąć! Sprawdź, co się wydarzy w 226. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 226. w piątek, 24.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Nihat (Aykut Igdeli) zauważył, że Alev (Ezgi Baran) dziwnie się zachowuje. Powiedział o tym Ömerowi (Erkan Meriç). On z kolei planuje romantyczny wyjazd z Zehrą (Hazal Subasi). Czy do niego dojdzie?

Nihat zwraca uwagę Ömera na dziwne zachowanie Alev. Zdemaskują ją? Zobacz więcej

W 226. odcinku serialu "Więzień miłości" Mert (Ali Oğuz Şenol) oznajmia Leyli (Berna Üçkaleler), że razem z Ömerem zdecydowali się wysłać ją do Ameryki. Leyla jest przeszczęśliwa. W domu mówi Sukran (Gül Arcan), że leci do Demira (Umut Aksoy). Ömer kupuje Zehrze piękną suknię na romantyczny wyjazd. Mówi jej, że żałuje, że poznali się w takich okolicznościach. Rano Zehra widzi przy łóżku bukiet czerwonych róż i liścik, w którym Ömer zachęca do otwarcia szafki. W środku jest piękna biała suknia.

Alev sprzedaje swoje aktywa i postanawia zemścić się na wszystkich i uciec. Pisze list pożegnalny i wypłaca wszystkie pieniądze. Dowiaduje się o tym przebywający w areszcie Hilmi Yilmaz.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • skala (gość)

    Pierwsze odcinki były w porządku. Potem zaczęły męczyć, nużyć aż w końcu denerwować.

    29.01.2020 15:22
  • Grejs (gość)

    Kocham ten film od pierwszego odcinka i codziennie obowiązkowo oglądam 🙂

    24.01.2020 13:30
  • VIOLA (gość)

    Uwielbiam ten film. Czekam niecierpliwie na następny odcinek.

    24.01.2020 13:07
  • Arwena (gość)

    Uwielbiam ten film, można powiedzieć że się uzależniłam. obejrzałam na youtube do końca i ciągle wracam do niektórych odcinków. Jak się komuś nie podoba to można nie oglądać.

    24.01.2020 12:31
  • Jola (gość)

    Seriale tureckie ok, ale to milczenie i przeciąganie scen naprawdę hartuje cierpliwość,na puste wieczory

    24.01.2020 11:13
  • Ola (gość)

    Jak się wie, że w naturze Turka jest nie mówienie wprost, to wiele się wyjaśnia niedorzeczności w zachowaiu bohaterów tego serialu

    24.01.2020 00:43
  • Ula (gość)

    Bardzo mi się podoba pomimo że akcja się ciągnie i czasami te sierotki są denerwujące ale go lubię

    23.01.2020 22:47
  • Ulis (gość)

    Baja i to gruba baja

    23.01.2020 22:34
  • Joanna (gość)

    Ciekawie zrobione sceny że wspomnieniami. Film mi się podoba, nawet bardzo

    23.01.2020 22:27
  • Joanna (gość)

    Ciekawie zrobione sceny że wspomnieniami. Film mi się podoba, nawet bardzo

    23.01.2020 22:27
  • To (gość)

    To jest film na ćwiczenie cierpliwości.

    23.01.2020 22:00
  • Iga (gość)

    Mam wrażenie, że scenarzyści mają nas za ćwierćinteligentow, którym trzeba po ileś razy powtarzać sceny i kazać aktorom gadać do siebie, bo widz się niczego nie domyśli, tak jak z tym pierścionkiem- wiadomo że go szuka ale musi przy tym do siebie ( z chrypką) pogadać. Nikt nie zawiesza głosu na tak długo jak oni, nikt też tyle się na siebie niemo nie gapi. Bez sensu, nie umieją rozmawiać ale patrzą sobie w oczy nienaturalnie długo. Zehra sama nie wie czego chce, Omer to dzieciak a nie mężczyzna. Jeden dzień to 3-4 odcinki, a przejście z 1 serii do 2 to kuriozum.

    23.01.2020 21:22