"Więzień miłości" odcinek 228. Co dalej z Zehrą i Ömerem?! W jaki sposób uda im się przetrwać? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra wyjechali na romantyczną wycieczkę we dwoje. Niestety, hamulce w aucie przestały działać, a życie Ömera i Zehry zwisło na włosku! W 228. odcinku "Więźnia miłości" okaże się, co będzie z nimi dalej. Sprawdź, co się wydarzy w 228. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 228. we wtorek, 28.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) zaplanował wyjazd z Zehrą (Hazal Subasi), a kiedy w końcu do niego doszło okazało się, że hamulce w samochodzie Ömera są uszkodzone! Małżonkowie cudem nie spadli w przepaść, a w chwili zagrożenia Ömer postanowił wyznać Zehrze, że ją kocha!

Ömer wyjeżdża z Zehrą i wyznaje jej miłość! Ayse nie jest już umierająca?! Zobacz więcej

W 228. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra urządza nowy dom Salima (Ali Çoban). Cewriye (Neslihan Günaydın) i Ayse (Yaprak Durmaz) zachodzą w głowę, dlaczego Müzeyyen (Fatma Karanfil) pojechała do Alev (Ezgi Baran), która opuściła rodzinny dom. Wszyscy wiedzą już, że Alev współpracowała Ömer odwiedza Zehrę w domu ojca. Zhra obawia się, że Salim go zobaczy, ale Ömer uspokaja ją i pomaga wieszać zasłony.

Między Ömerem i Zehrą dochodzi do romantycznej sytuacji, którą przerywa dzwonek telefonu Ömera. Mężczyzna od razu wychodzi tłumacząc żonie, że ma coś do załatwienia. Okazuje się, że umówił się z jakąś kobietą, która wsiada do jego samochodu. Tymczasem Salim i Sukran (Gül Arcan) martwią się tym, że Zehra musi wracać do pracy. Chcieliby poznać ją z kimś, za kogo mogłaby wyjść za mąż.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tommy (gość)

    No to przynajmniej mamy jasność, że operator TVP nie pomylił ani nie pominął odcinka. Po prostu tak idiotycznie z przeskokiem wydarzeń, rozpoczął sie 2 sezon serialu.

    29.01.2020 17:30
  • P.D. (gość)

    Bardzo sie rozczarowalam, jak mogli pominac tyle odcinkow... masakra....nie dość że są krotsze to jeszcze taka plama dla telewizji...

    29.01.2020 14:11
  • Dorota (gość)

    A więc nie tylko ja nie wiem o co chodzi. Już sprawdzałam czy ni eleci kilka odcinków dziennie i mnie nie ominęło bo nie pokazali jak się wydostali z tego wypadku itd... Hmm może napisać meila do TVP i prosić o wyjaśnienie 😂 Jeżeli to prawda co piszecie o zmianie do syltarsnzie pionie wyszło kurde a dopiero się nie dawno wkręciłam w ten serial dzięki babci haha

    29.01.2020 13:51
  • Rita (gość)

    Stokrotko, to co widziałaś nie jest częścią scenariusza, ale komicznym fotomontażem który w krzywym zwierciadle "wyjaśnia" jak się uratowali. To nie jest scena z serialu, nawet z drugiej części.

    29.01.2020 13:08
  • aa (gość)

    siostra w Izmirze?? nowy dom dla ojca???- niby dlaczego??? co z wypadkiem ???? co z Alev- niby miała siedzieć a wyjechała??? Jaja jak berety!!!

    29.01.2020 11:01
  • Emilia (gość)

    Akcja dzieje die juz kilka miesiecy pozniej bo to 2 nowa część sezonu .Ponoc w 3 czesci benda grac juz inni aktorzy.

    29.01.2020 01:03
  • Emer (gość)

    Wogole jakoś dziwny przeskok nie widziałem co sie dzieje w tym filmie w jednym wypadek na skarpa a potem wogole cos od czapy puszczone jakgdyby niegdy nic.. Jest zawiedziony

    28.01.2020 23:52
  • STOKROTKA (gość)

    Znalazlam kiedyś na you tube ten serial tel rosyjskiej. Byl zwiastun.z tytulem .,,A tego o to wam nie pokazali" bylo jak helikopter nadlecial,i wspinali sienali linach.Tak wydostali sie z auta.W którymś odcinku bedzie pokazane jsko wspomnienie. do niego

    28.01.2020 23:33
  • pRf (gość)

    Na stronie ok ru jest turecka wersja serialu (odcinki dłuższe). Odcinkowi 227 z TVP odpowiada 180 z oryginału. Kończy się identycznie jak z polskiej TV. Omer i Zechra są nad przepaścią. Jest to koniec I sezonu w Turcji. Odcinek 181 tureckiej/oryginalnej wersji ma nową czołówkę z nowymi aktorami i treścią odpowiada "polskiemu" 228. Nie ma błędu, niedopatrzenia TVP jak niektórzy by chcieli. Serial ma oglądalność więc biją pianę... Ja wolę stare seriale jak "Ja, Klaudiusz", ale kobiety...

    28.01.2020 22:54
  • Robson (gość)

    Wyjaśnie Wam co sie dzisiaj stało z serialem Wiezień miłości, bo już sie wysmiałem,wypłakałem i moge pisać :-) :-) :-) Moj dobry kolega pracuje w TVP i jest odpowiedzialny m.in za programy ktore puszczaja w tv. Ostatnio powiedział mi, ze jego żona jest maniaczką tego durnego serialu i że jak leci on tylko w tv to siedzi w patrzona w ta głupote,obgryza przy tym paznokcie , nie ma z nią kontaktu, a w domu ma być cicho jak makiem zasiał. Ta sytuacja strasznie go dobija. Powiedział, że razem z kolega zrobia widzom psikus i zamienia odcinki :-) Nie wierzyłem,ze to zrobi i potraktowałem to jako żart, ale najwyrazniej dopiał swego :-D

    28.01.2020 21:52
  • Rozczarowana (gość)

    Nie wiem jak Wy, ale dla mnie film stracił cały urok. Uważam że zmarnowałam czas. To co jest teraz pokazane to totalna porażka, odcinek 228 był dzisiaj moim ostatnim, takiego gówna nie mam zamiaru oglądać.

    28.01.2020 21:47
  • MmD (gość)

    Puszczono prawidłowo odcinek 228. Oglądalam jak to bylo w wersji tureckiej i niestety - ale tak jak nam pokazano. Zrobiono widzów w balona. Napisy końcowe wskazują, że zmienili się scenarzyści i zwyczajnie napisali im swoją historię. Jako widz jestem rozczarowana od dawna ale to coś dzisiaj to mega przegięcie. Mam wrażenie, że tureckie seriale są z jednej strony pisane dla widzów wymagających, myślących i te są bardzo dobre oraz są też te gorszej jakości, gdzie serwuje się papkę, plątaninę różnych zdarzeń jak co komu pasuje, byle to puścić w świat na wizję i byle był z tego zysk. Do tej drugiej kategorii należy Więzień miłości. Nie dziwię się, że aktorzy w końcu odeszli. Szkoda ich, młodych i pięknych do takiej marnej produkcji.

    28.01.2020 21:34
  • Joachimiak (gość)

    Nie rozumnie tego filmu już

    28.01.2020 20:44
  • Kamila (gość)

    Jakaś masakra

    28.01.2020 20:29
  • Maja (gość)

    Zamiast odcinka 228 pokazano odcinek 238. Podano nr odcinka 238 na początku filmu. Błąd operatora puścił niewłaściwy odcinek.

    28.01.2020 20:02
  • Ja (gość)

    A ja myślę że z czasem wyjaśni się wszystko. Będą wspominać jak to było kiedy wyznał jej miłość itd. Bo już nie wiem co oni innego mogli wymyśleć.

    28.01.2020 19:42
  • Stokrotka (gość)

    Cos nie zagrało w dzisiejszym odcinku Nikt nie wie o co chodzi Albo przeskoczyli parę odcinków albo mają widzów w nosie To nie jest w porządku

    28.01.2020 19:35
  • Paulina (gość)

    Całkowicie nie zrozumiałam odc tego tu był ten wypadek a tu raptem coś innego było

    28.01.2020 19:17
  • Gość (gość)

    Też nie zrozumiałam dzisiejszego odcinka. Pomyślałam, że są po wypadku nieprzytomni i stąd ta niejasna scena 😋. A może faktycznie to jakaś pomyłka albo chcą ogłupić widzów 😉😀

    28.01.2020 19:01
  • Danuta (gość)

    Również widzę brak ciągłości pomiędzy odc 227 i 228 - coś tu nie gra. Czy KTOŚ to wyjaśni widzom ????

    28.01.2020 19:00
NowszeStarsze