"Więzień miłości" odcinek 229. Romantyczna kolacja Zehry i Ömera. Alev próbowała się zabić?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra przetrwali wypadek i ich życie wygląda teraz spokojniej. Ömer zmienił swoje zachowanie i próbuje sprawić, aby Zehra dobrze czuła się w jego towarzystwie. W 229. odcinku "Więźnia miłości" przygotuje dla niej romantyczną niespodziankę. Sprawdź, co się wydarzy w 229. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 229. w środę, 29.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W sytuacji zagrożenia życia Ömer (Erkan Meriç) wyznał Zehrze (Hazal Subasi), że ją kocha. Po kilku miesiącach od wypadku między nimi jest lepiej niż kiedyś, ale Zehra wciąż nie wyjawiła swoich uczuć. Ömer pragnie sprawiać jej radość w każdy możliwy sposób.

Co dalej z Zehrą i Ömerem?! W jaki sposób uda im się przetrwać? Zobacz więcej

W 229. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer przygotowuje dla Zehry niespodziankę w postaci romantycznej nocy nad jeziorem. Po zmroku jedzie z nią leśną drogą, ale nagle auto zatrzymuje się. Zehra czuje niepokój i boi się wysiadać z samochodu. Ömer nalega jednak na to, aby udali się szukać pomocy. Nad jeziorem widzą zaświecone lampiony i nakryty stół. Zehra orientuje się, że Ömer wszystko zaaranżował.

Nihat (Aykut Igdeli) wyjawia Ayse (Yaprak Durmaz), że Alev (Ezgi Baran) próbowała popełnić samobójstwo i jej stan jest ciężki. Cewriye (Neslihan Günaydın) podejrzewa, że próba samobójcza to kolejny wybieg Alev. Zehra i Ömer jedzą romantyczną kolację. W pewnym momencie mężczyzna prosi żonę do tańca. Mówi jej, że złe czasy są już za nimi i nie chce, aby ta noc się kończyła. Zbliża się do jej ust. Czy dojdzie do pocałunku?

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Moja tesciowa kocha ten serial. Komentuje poucza aktorow co powinni a czego nie powinni robic. Boki zrywac 😂😂😂😂

    30.01.2020 19:58
  • Izi (gość)

    I tak nic nie pobije elif ktora przestalam ogladac z rok temu ahah ale wiem ze leci. Ten film skonczylam ogladac na 77 odcinku i calkiem przypadkiem zobaczylam ten odc jak spadali ze skarpy. Zaciekawiona co bedzie dalej a tu NIC ahah pogiete to strasznie zobacze jeszcze kilka odcinkow i znowu pausa bedzie. Ja nie mam nerwow tego ogladac

    29.01.2020 19:08
  • Michał (gość)

    Żenada

    29.01.2020 17:23
  • Małgorzata (gość)

    Nie no Elzo, proszę cię... jaka podstawa z tym durnym zakończeniem do tłumaczenia co ich łączy? Oni tyle przeszli, Omer tak się dla niej zmienił, a Zehra tak się zaangażowała emocjonalnie w tę grę w małżeństwo, w opiekę nad Asją i byciu żoną Omera dla Ajsze i dla niego, że żadne już nie zawróci z tej drogi. Uczucie między nimi też jest, tego nie ma co tłumaczyć. A ta końcówka pierwszej serii jest wbrew fizyce i logice.

    29.01.2020 17:19
  • Elza (gość)

    A koncowka pierwszego sezonu specjalnie sie tak konczy po to aby byla podstawa aby tlumaczylo uczucie jakie łączy teraz Zehre i Ömera a po malu 2 sezonie bedzie łączone zdarzenia z pierwszego sezonu . Widzialam z napisamy lukowo 2 sezon i tez sie zapowiada ciekawy

    29.01.2020 15:33
  • Eliza (gość)

    Bedzie sie pomalu roskrecal 2 sezon na poczatku tez byly flaki z olejem po malu sie roskrecil a w 2 sezonie nawet bedzie jeszcze wiecej akcji

    29.01.2020 15:29
  • Jadzia (gość)

    Pół filmu sobie przypominają wszystko.. a zehra sama nie wie czego chce..

    29.01.2020 15:24
  • Ten film to jakis absurt (gość)

    Ten film to jakis absurt porazka rezysera .

    29.01.2020 12:55
  • Sola (gość)

    Tez się dziwię ze to oglądam

    29.01.2020 12:05
  • Agata (gość)

    Większej żenady nie widziałam kończę oglądać odcinek kiedy oni prawie lecą ze skarpy czekam co dalej..... A tu Zehra spokojnie urządza dom ojca tyle nie wyjaśnionych wątków chyba przestane oglądać bo jestem mega wkurzona

    29.01.2020 09:11
  • Wiola (gość)

    Widzowie nie jestescie cierpliwi.Nie mieszajcie milosci i seksu. Najfajniejsze jest zdobywanie a seks na szarym koncu.

    29.01.2020 09:05
  • Ika (gość)

    No wkurzający ten serial nic tam się nie dzieje, flaki z olejem, a ten odcinek z nowej serii beznadziejny nic nie wyjaśnione jak się uratowali, co to za dom ten nowy co wprowadził się Salim? Ale ten serial to pikuś najgorszy gniot wszechczasów to serial Elif. Wątki ciągną się miesiącami

    28.01.2020 23:31
  • Mi (gość)

    Flaki z olejem aż odechciało mi się oglądać 2 sezon

    28.01.2020 23:09
  • Marta (gość)

    Mnie ten serial strasznie zaczął irytować. Tyle niewyjaśnionych kwestii, jak się uratowali? Co Yasemin zrobiła z tym, ze wie o zmianie nazwiska Zehry? Kiedy i dlaczego Salim się przeprowadził? I jak na tyle przejść to oni oboje zachowywali się dzisiaj w tych scenach przy kawie i zasłonach po prostu glupio. Wyznał jej miłość, ona też wie ze go kocha, ale jakby znowu się cofnęli w tej znajomości. Dłużyzna i nudy. I robienie widzów w balona.

    28.01.2020 21:22
  • batosz. (gość)

    Głupie skakanie z jednego na drugie.wypchaj się z takim filmem denerwujacym.

    28.01.2020 18:56
  • fanka (gość)

    Boże co za głupie przejście z jednego do drugiego bez wyjaśnienia nie wiadomo co z czym pogodzić denerwujące niepoważne co za debil z reżysera tak widzów robic w konia.

    28.01.2020 18:52
  • barbara5 (gość)

    To jest duża wada tego scenariusza.

    28.01.2020 18:43
  • barbara5 (gość)

    To jest duża wada tego scenariusza.

    28.01.2020 18:43
  • I co (gość)

    Czekałam na fajne zakończenie 228 odcinka, a tu.. no właśnie.

    28.01.2020 18:33
  • Eliza (gość)

    on to chyba jej w ogóle nie pocałuje, jedynie będzie coś za świeczką, flaki z olejem, aż się dziwię że to oglądam