"Więzień miłości" odcinek 231. Zehra i Ömer dowiadują się o próbie samobójczej Alev. Salim pozna prawdę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra źle się czuje z myślą o tym, że jej ojciec nie wie o ślubie z Ömerem. W 231. odcinku "Więźnia miłości" postanowi powiedzieć Salimowi prawdę. Sprawdź, co się wydarzy w 231. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 231. w piątek, 31.01.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) ma wyrzuty sumienia, bo Salim (Ali Çoban) nie wie, że jest mężatką. Ömer (Erkan Meriç) zapowiedział, że jej pomoże i sam chce spotkać się z teściem. W mieście pojawiła się Sabah - dawna koleżanka Zehry.

Ömer chce spotkać się z Salimem! Zehra powie ojcu o swoim ślubie?Zobacz więcej

W 231. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra postanawia wyznać ojcu, że w tajemnicy wyszła za mąż za Ömera. Sukran (Gül Arcan) odwiedza Sabah w biurze Mehtap (Gözde Gürkan) i widząc, że dziewczyna tam mieszka, zaprasza ją do siebie. Ayse (Yaprak Durmaz) wyznaje Ömerowi i Zehrze, że Alev usiłowała popełnić samobójstwo.

Zehra udaje się do domu ojca, aby powiedzieć mu prawdę. Przez przypadek słyszy rozmowę Salima z Sukran. Mężczyzna mówi, że Zehra jest dobrym człowiekiem i nigdy go nie zawiodła. Ciotka wskazuje, że jest tak dzięki temu, jak Salim ją wychował. Sugeruje też, że Zehra powinna wyjść już za mąż. Salim snuje plany, że córka wyjdzie z jego domu w białej sukni. To doprowadza Zehrę do łez, co sprawia, że dziewczyna nie daje rady wyznać ojcu prawdy. Zapłakana wraca do Ömera.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • mi wystarczy (gość)

  Oni pięknie grają tę nieporadność??? Śmiech na sali, nieporadni to mogli być przez pierwsze 30 odcinków ale po ponad dwustu ona nadal z nim na dystans, a on kiedy był dżentelmenem? chyba tylko wobec Ajsze i Muzzeyen, bo nie wobec Zehry. To, że jej kupił piękne kwiaty i suknię nie czyni z niego dżentelmena. Kiedy ją wreszcie przeprosi za to jak ją poniżał? Coś tam wybąkał, że już będzie dobrze, że Hilimi Ylmaz im nie zagraża, ze będą jak prawdziwe małżeństwo... Bla bla bla,,,, Niech się nie zasłania Ylmazem, bo ten jest od jakiegoś czasu w ich życiu, a Omer uprzykrzał życie Zehrze zanim sie Hilmi pojawił. Niech wyzna, że mu wstyd, że żałuje to wtedy powiemy, że ma coś z prawdziwego dżentelmena. A w ogóle to po dwóch odcinkach drugiej serii odpuściłam ten serial, takie to bez życia , te ich dialogi, kto to pisał???

  31.01.2020 19:25
 • Maria (gość)

  Jednak ludzie dorosli a mentalnosc dzieci .Tylko w bajkach zyli dlugo i szczęśliwie. Nie rozumiem w ogóle o ci chodzi,o co widzowie maja pretensje.Przecież na razie nie byli prawdziwym małżeństwem więc jak mogli mieć prawdziwe małżeńskie życie intymne.To inna kultura.Pięknie grają tę nieporadność. A w ogóle to Omer gra prawdziwego dżentelmenena. Na ile mu scenariusz pozwoli bedzie swobodniejszy w wyznawaniu uczuć. A czy prywatnie pasuja do siebie Oni sami to wiedzą. Film to film a życie to życie. Pozdrawiam i życzę miłego ogladania tej tureckiej bajki dla dorosłych.

  31.01.2020 11:37
 • Mej (gość)

  Film bez żadnej akcji. Nudny jak flaki z olejem.

  31.01.2020 08:58
 • Barbara (gość)

  Omer ma serce z kamienia ma dziewczynę jak świecę i nie wie jak się za nią zabrać jak on ją poniża durnowata Zechra wpatrzona jak w obrazek na wszystko mu pozwala a Omer co chce to robi bawi się nią jak lalka zostaw go bo będziesz miała takie całe życie

  31.01.2020 08:26
 • Pola (gość)

  Niech ten film się już skończy co za nuda takiego filmu jeszcze nie było oby dwoje nie mają uczucia bez życia bez chemi niech się skończy ta maskarada

  31.01.2020 08:15
 • F..... (gość)

  Prywatnie nie są małżeństwem i już nie są razem A jako Zehra i Omer są nudni mają kije w dupie ponad 200 odcinków A ta nawet mu buzi nie dała

  31.01.2020 04:24
 • być może prawda (gość)

  Rozstali się prywatnie.Odeszli z serialu. On nie miał propozycji filmowych. Założył restaurację. Ona przeciwnie. Zdążyła uwieść zonatego aktora z którym występowała w innym serialu.

  31.01.2020 00:02
 • ...x (gość)

  Ależ Hazal Subasi i Erkan Meric rozstali się w połowie ubiegłego roku.

  30.01.2020 23:52
 • milczenie (gość)

  Jako Omer i Zehra już nie są małżeństwem, jako Erkan i Hazal- różnie ptaszki ćwierkają....

  30.01.2020 22:25
 • Tajemnicza (gość)

  Homer i Zebra już nie są małżeństwem.

  30.01.2020 22:12
 • Rfyvb (gość)

  Ömer i Zebra są parą nie tylko w filmie ale nadal są parę poza planem👩‍❤️‍👨

  30.01.2020 22:06
 • Ulis (gość)

  Trochę takie żałosne ale ogulnie fajni

  30.01.2020 21:10
 • malina (gość)

  Ja tam nie wierzę w żadne ich rozstanie. Moim zdaniem to oni nie wyszli z ról Omera i Zehry i grają to w realu. Ciągną swoją sławę na tym związku i serialu, a widzowie wiedzą tyle, ile oni chcą, by o nich wiedzieli.

  30.01.2020 21:00
 • Daniela (gość)

  Zechra i omer sa prywatnie malzenstwem ale sie rozchodza dlaczego ? sa tacy fajni

  30.01.2020 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×