"Więzień miłości" odcinek 232. Sukran próbuje zeswatać Zehrę! Co zrobi Ömer, gdy się o tym dowie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra postanowiła powiedzieć ojcu o jej ślubie z Ömerem. Ostatecznie jednak nie dała rady tego zrobić. W 232. odcinku "Więźnia miłości" ciocia Sukran będzie próbowała zeswatać Zehrę. Sprawdź, co się wydarzy w 232. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 232. w poniedziałek, 3.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) poszła do ojca (Ali Çoban), aby powiedzieć mu o ślubie z Ömerem (Erkan Meriç). Kiedy jednak usłyszała, jak Salim chwali ją w rozmowie z Sukran (Gül Arcan), zalała się łzami i wyszła.

Zehra i Ömer dowiadują się o próbie samobójczej Alev. Salim pozna prawdę?Zobacz więcej

W 232. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra i Ömer wracają do domu. Sukran dzwoni do Zehry z wiadomością, że zna młodzieńca, który chciałby ją poznać. Ömer w końcu dowiaduje się, że Zehra nie rozmawiała z ojcem. Odbiera też telefon od lekarza Ayse (Yaprak Durmaz). Wyniki badań potwierdzają dobry stan zdrowia siostry Ömera.

Sadi domaga się od Sabah zwrotu długów Mehtap (Gözde Gürkan). Sabah postanawia zdobyć pieniądze, ściągając długi od ludzi, którym Mehtap udzieliła pożyczki. Zehra i Ömer jadą razem na wybrzeże. Po powrocie, przed drzwiami spotykają mężczyznę z kwiatami. Cemil tłumaczy, że jest znajomym Sukran. Kiedy Ömer dowiaduje się o planach ciotki, wpada we wściekłość.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×