"Więzień miłości" odcinek 233. Ömer postanawia porozmawiać z Salimem! Zehra mdleje z nerwów! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra wciąz nie powiedziała ojcu o ślubie z Ömerem. W 233. odcinku "Więźnia miłości" Ömer postanowi załatwić sprawę raz na zawsze i porozmawiać z Salimem. Sprawdź, co się wydarzy w 233. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 233. we wtorek, 4.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) nie powiedziała Salimowi (Ali Çoban) o swoim ślubie z Ömerem (Erkan Meriç), aby nie zaprzepaścić zaufania, jakie ma do niej ojciec. Kiedy jednak ciocia Sukran (Gül Arcan) postanowiła znaleźć Zehrze męża, sprawy zaczęły się komplikować.

Sukran próbuje zeswatać Zehrę! Co zrobi Ömer, gdy się o tym dowie?Zobacz więcej

W 233. odcinku serialu "Więzień miłości" wysłany przez Sukran mężczyzna chce umówić się z Zehrą. Wściekły Ömer prosi żonę, aby zostawiła go z Cemilem sam na sam i wyprasza go. Zehra jest załamana. Przeprasza Ömera i zapewnia, że nie zna Cemila. Tymczasem Sabah domaga się od Mehtap (Gözde Gürkan) powrotu do zadłużonej firmy. Ta oznajmia jednak, że wyjeżdża za granicę.

Cemil opowiada matce i Sukran, co wydarzyło się w rezydencji Ömera. Czuje się upokorzony. Ciotka dzwoni do Zehry, a ta oznajmia, że nie chce być swatana. Jadąc samochodem z Ömerem, mąż zapowiada, że odwiedzą Salima, aby powiedzieć mu całą prawdę. Zehra jest w szoku, w końcu mdleje z nerwów. Czy małżonkowie wreszcie załatwią sprawę z ojcem Zehry?

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×