"Więzień miłości" odcinek 234. Salim dowiaduje się, że Zehra wyszła za mąż bez jego wiedzy! Wybaczy córce? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra boi się powiedzieć ojcu o ślubie z Ömerem. W 234. odcinku "Więźnia miłości" w końcu Salim dowie się, że jego córka nie jest już panną. Sprawdź, co się wydarzy w 234. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 234. w środę, 5.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Salim (Ali Çoban) wciąż nie wie o ślubie Zehry (Hazal Subasi) i Ömera (Erkan Meriç), ale po tym, jak Sukran (Gül Arcan) chciała zeswatać Zehrę z Cemilem, Ömer postanowił pojechać do teścia i powiedzieć mu całą prawdę.

Ömer postanawia porozmawiać z Salimem! Zehra mdleje z nerwów!Zobacz więcej

W 234. odcinku serialu "Więzień miłości" Cemil opowiada matce i Sukran, co wydarzyło się w rezydencji Ömera. Czuje się upokorzony. Ciotka dzwoni do Zehry, a ta oznajmia, że nie chce być swatana. Jadąc samochodem z Ömerem, mąż zapowiada, że odwiedzą Salima, aby powiedzieć mu całą prawdę. Zehra jest w szoku, w końcu mdleje z nerwów. Czy małżonkowie wreszcie załatwią sprawę z ojcem Zehry?

Ömer jedzie do warsztatu Salima. W tym czasie Zehra jest w rezydencji i martwi się nieobecnością męża. Ömer wyznaje Salimowi prawdę o małżeństwie z jego córką. Mężczyzna jest w szoku. Wyrzuca Ömera z warsztatu, a sam dzwoni do Zehry i prosi o to, aby potwierdziła słowa, które wypowiedział Ömer. Jest zawiedziony postawą córki. Rozłącza się, chwyta za serce i pada na ziemię.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    Puchniarz@gma

    05.02.2020 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×