"Więzień miłości" odcinek 235. Zehra jedzie do ojca do szpitala. Dowiaduje się, że Salim nie żyje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer zdecydował się pojechać do Salima i powiedzieć mu prawdę o małżeństwie z Zehrą. W 235. odcinku "Więźnia miłości" Zehra dowie się, że jej ojciec trafił do szpitala. Co z Salimem? Sprawdź, co się wydarzy w 235. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 235. w czwartek, 6.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Salim (Ali Çoban) dowiedział się od Ömera (Erkan Meriç), że Zehra (Hazal Subasi) wyszła za mąż za jego plecami. Mężczyzna od razu zadzwonił do córki, aby usłyszeć od niej, czy to prawda. Emocje z tym związane były na tyle silne, że Salim zemdlał.

Salim dowiaduje się, że Zehra wyszła za mąż bez jego wiedzy! Wybaczy córce?Zobacz więcej

W 235. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra chce odwiedzić ojca po tym, jak Ömer powiedział jej o rozmowie z Salimem. Razem jadą do warsztatu, ale Salima w nim nie ma. Zehra wpada w panikę. Martwi się, że ojcu coś się stało. Sabah usługuje Keremowi. Niestety, przez przypadek, zanosząc mu zupę, wylewa ją na niego.

Zehra dowiaduje się, gdzie jest jej ojciec. Udaje się do sali szpitalnej, w której ma leżeć Salim. Towarzyszy jej Ömer. Pielęgniarz informuje ich jednak, że mężczyzna, który tu leżał, niedawno zmarł! Zehra jest zrozpaczona i załamuje się. Sabah orientuje się, że Kerem z niej zakpił. Postanawia brnąć w jego grę, aby dać mu nauczkę. W szpitalu okazuje się, że pielęgniarz pomylił osoby i Salim jednak żyje. Zehra od razu biegnie do ojca. Czy mężczyzna wybaczy jej to, co zrobiła?

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Fajnie gracie żeby to zostało nazafsze bo piękna miłość się w.was rozwija

    06.02.2020 14:08
  • fanka (gość)

    Can Sanem jesteście kochani pięknie gracie tyko wtedy gdy się całujecie przytulacie bardzo jestecie wtedy wiarygodni oby was ta milosc polaczyla na wieczność naprawde pasujecie do siebie a!

    06.02.2020 13:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×