"Więzień miłości" odcinek 236. Salim wychodzi ze szpitala. Zehra próbuje odzyskać jego zaufanie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra była załamana, kiedy dowiedziała się, że jej ojciec nie żyje. Na szczęście okazało się, że to pomyłka. W 236. odcinku "Więźnia miłości" Sprawdź, co się wydarzy w 236. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 236. w piątek, 7.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Salim (Ali Çoban) trafił do szpitala po tym, jak dowiedział się od Ömera (Erkan Meriç), że Zehra (Hazal Subasi) wyszła za mąż za jego plecami. W wyniku pomyłki, przez jakiś czas Zehra była przekonana, że jej ojciec nie żyje. Na szczęście, Salim wkrótce będzie mógł wyjść do domu.

Zehra jedzie do ojca do szpitala. Dowiaduje się, że Salim nie żyje!Zobacz więcej

W 236. odcinku serialu "Więzień miłości" Sukran (Gül Arcan) dowiaduje się, że Salim trafił do szpitala. Zehra uspokaja ją jednak i zapewnia, że z ojcem jest już lepiej. Sama jednak wciąż cierpi wiedząc, jak bardzo zawiodła Salima. Między Sabah a Keremem wciąż dochodzi do sprzeczek. Dziewczyna zapowiada, że dom, w którym się znajdują wkrótce zostanie sprzedany. Nagle pojawia się dziewczyna Kerema, Arzu.

Salim odzyskuje przytomność. Zehra jest szczęśliwa i daje to ojcu do zrozumienia. On jednak nie chce z nią rozmawiać i nawet na nią nie patrzy. Wkrótce zostaje wypisany do domu, a Zehra jedzie razem z nim.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Becia (gość)

    Ten serial dopiero się rozkręca Będzie ciekawszy niż pierwszy sezon szkoda tylko że obydwoje zginą

    08.02.2020 17:03
  • Ala (gość)

    Dla mnie bomba dość przemocy fakt jest powolny ale ma to coś.Głowa się uspokaja i myśli spokojne

    08.02.2020 05:02
  • niskie loty (gość)

    Myślę, że takie coś jak Elif, Przysięga i Więzień miłości to seriale kręcone dla prostych umysłów, niewysilających się na jakieś myślenie, kojarzenie wątków czy wgłębianie się w sens rozmowy. Stąd te bzdurne sceny i płytkie dialogi w stylu "Coś się stało? / Nic." Nie chcę tu nikogo obrazić, ale do kogo kieruje reżyser serial, w którym wymyśla, że główni bohaterowie niemal giną wisząc nad skarpą a w następnej scenie, bez wyjaśnienia jak się uratowali wieszają zasłony? Do kogo adresowane są absurdy, że bombę to się rozbraja gołymi rękoma choć wcześniej cały sztab ludzi kombinował jak ją opracować i podłożyć? Do kogo wątki, że potężny wybuch gazu niesie ofiary śmiertelne ale całkowicie oszczędza tą, która wyszła raptem za ścianę do toalety? Do kogo wątki, że uzbrojeni po zęby bandyci są pokonani przez jednego nieuzbrojonego Omera? Do kogo, że jak matka poszła sobie gdzieś w świat to nawet na policję nie zgłosili jej zaginięcia tylko czekali, że może wróci? Reguła jest oczywista- ma być piękna para, najlepiej, by on był ciemiężcą i tyranem, bo wtedy jeszcze bardziej będzie jej żal i niech ich łączy ukryta miłość z kombinowaniem aby ciągnąć, że niby jej nie ma, choć wszyscy wiedzą, że jest. Nie wierzę, by filmowcy, producenci, reżyserzy oglądali to, co kręcą na takim marnym poziomie. Więzień miłości to serial gdzie widz ma się napatrzeć na piękną miss i przystojnego modela, reszta nie ma znaczenia.

    08.02.2020 00:37
  • Jotbe (gość)

    Co myślą o widzach filmowcy kręcąc taki turecki serial czy sami oglądają poszczególne odcinki które sami tworzą..

    07.02.2020 23:52
  • Sabina widz Jak mi eiadomon (gość)

    Fajny film lubię oglądać, nie pokazują sexsu przemocy , pewno już się kończy będą żyli szczęśliwie i długo. Jak mi wiadomo w życiu prywatnym są para, ale rozstali się w życiu ona odeszła od niego.

    07.02.2020 22:08
  • M.o (gość)

    Bardzo podoba mi się ten serial. Pomimo tego gapienia się na siebie przez pół filmu. Myślę, że to jest magia tego serialu. Aktorzy, super✌❤ Pozdrowienia ❤

    07.02.2020 16:48
  • Gość (gość)

    Dla mnie to relaks

    07.02.2020 16:33
  • Nie (gość)

    Nie rozumie po co te glupie komentarze Jezeli mi sie nie podoba nie ogladam .

    07.02.2020 16:17
  • Gość (gość)

    Zehra powinna w gila dostać bo sama nie wie co chcę

    07.02.2020 12:29
  • Milo (gość)

    Podoba mi się ale szału nie ma brakuje fajnych aktorek mamy zehry oraz alef czy jak jej tam... łzy janet był o milion razy ciekawszy i aktorki mniej ponure

    07.02.2020 10:51
  • Iza (gość)

    Serial łatwy, lekki i przyjemny, czasami wkurzający ale piękni aktorzy, ładne otoczenie. Dobry relaks.

    07.02.2020 09:51
  • Babcia85 (gość)

    Kardiolog kazał mi oglądać glupawe seriale i czytać lekkie książki, więc to czynię..

    07.02.2020 08:39
  • Ł.ą (gość)

    Lepsze,y film i fajniejsi aktorzy w filmie Wymarzoną miłość. Serial turecki,ale taki z jajem, główni aktorzy super,uroda,charakter,postawa, pasje itd.Pokazana piękna miłość, dużo zabawnych sytuacji, potrawy tureckie, tradycje rodzinne, więzi sąsiedzkie itd. polecam

    06.02.2020 23:40
  • Astar (gość)

    Seriale podobne do "niewolnicy Isaury",dla praczek i sprzątaczek

    06.02.2020 22:25
  • Gracha (gość)

    Głupawy film. Dłużyzny, cielęce spojrzenia Zehry i Omera. Nie rozmawiają ze sobą normalnie, zawsze jakieś niedomówienia, kłamstwa. Poza tym, nie wyjaśniono, jak się wyratowali ze staczającego się ze skarpy samochodu. Film dla bezmózgowców?

    06.02.2020 21:45
  • Maria (gość)

    Bardzo mi się podoba ten serial nie wyobrażam sobie że kiedyś się skończy

    06.02.2020 21:45
  • Maria (gość)

    Ta miaucząca kotka Zehra jest nie do przyjecia, ogladam bo Omer jest sliczny, chociaż teraz traci przy tej niezrównoważonej ciągle wystraszonej cnotce.

    06.02.2020 21:18
  • Bella (gość)

    Płakać to Zehra naprawdę potrafi, co jednak jest bardzo wkurzające. Niesamowite dłużyzny, gapienie się w oczy i milczenie.Bardziej dennego serialu nie znam.I oglądam, sama nie wiem dlaczego. Mało tego, czekam na każdy odcinek.😁

    06.02.2020 20:34
  • Zehra (gość)

    Marudzicie..... Ale jednak patrzycie 😅... Bo znacie wszystkie szczegóły.... 🤭... To nie jest film na miarę Oscara to bajka dla dorosłych.....ogladam przy kawie dla relaksu nie spodziewam się niczego wielkiego.... nawet scenariusz znam ... domyślam się co będzie potem i się sprawdza 🤭😅więc wyluzujcie nikt nikogo nie zmusza do patrzenia.... A jednak..... 😅😅😅😅😅😅Pozdrawiam.

    06.02.2020 19:52
  • Trs (gość)

    Mania- Oglądam od przypadku do przypadku, ten wczorajszy odcinek byl moim pierwszym z II serii, i nie przekonuje mnie aby do tego serialu wracać. Piszę co widzę, serial jest slaby, wiecznie płacząca Zehra i Omer w ślimaczym tempie chodzący po pokoju. Tak, szkoda czasu. No chyba ze mi uzasadnisz, że jest inaczej.

    06.02.2020 19:12
NowszeStarsze