"Więzień miłości" odcinek 237. Sabah próbuje zemścić się na Keremie. Zehra odejdzie od Ömera? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Salim odzyskał przytomność i został wypuszczony do domu. Zehra i Ömer przy nim czuwali. W 237. odcinku "Więźnia miłości" Zehra postanowi zrobić wszystko, aby ojciec znowu jej zaufał. Sprawdź, co się wydarzy w 237. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 237. w poniedziałek, 10.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) załamała się, kiedy dowiedziała się, że Salim (Ali Çoban) trafił do szpitala. Jej ojciec wie już, że wyszła za mąż za Ömera (Erkan Meriç) i nie jest w stanie jej tego wybaczyć. Sabah (Hande Cömertler) brnie w grę z Keremem (Ali Yagci).

Salim wychodzi ze szpitala. Zehra próbuje odzyskać jego zaufanieZobacz więcej

W 237. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra rozmawia z Ömerem i mówi mu, że nie może dłużej się z nim widywać bez błogosławieństwa ojca. Sabah orientuje się, że Kerem był tym, który ochlapał ją błotem na szosie. Postanawia się zemścić i zaprasza jednocześnie trzy jego byłe kobiety.

Dochodzi do konfrontacji Kerema z wszystkimi kochankami. Każda chce wiedzieć, kim są pozostałe panie. Wtedy pojawia się do tego obecna dziewczyna Kerema, Arzu. Sabah obserwuje wszystko zza rogu i ma świetny ubaw. Salim wciąż jest wściekły na Zehrę, nie chce z nią rozmawiać, lecz gdy widzi, jak ona cierpi, rozkleja się.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • lidka (gość)

    Gościu a możesz rozwinąć, co ci się tak bardzo podoba? straszna tandeta i miernota to coś, nie idzie już na rozbeczaną Zehrę patrzeć, albo ta aktorka nie umie płakać albo za dużo już tego płaczu było i to się przejadło. Wyjaśnianie ojcu kwestii ślubu za długo trwa. Omer słabo to rozegrał, powinien mu powiedzieć, że zaoferował się dać Zehrze pieniądze na jego operację ale postawił warunek, że musi go poślubić i trzymać to w tajemnicy, dlatego ona- chociaż chciała- nie mogła tego wcześniej wyznać. Teraz wszystko się zmieniło i on kocha jego córkę, chce z nią być i ta niemota życiowa Salim (brawo zuza!) powinien to zrozumieć.

    09.02.2020 19:59
  • Gość (gość)

    Mi się podoba bardzo a komu się nie podoba niech ogląda co innego proste

    09.02.2020 17:26
  • flaki z olejem (gość)

    Do Joanny , my ogladamy i myslimy , a tobie widac wystarcza samo patrzenie jak sroka w gnat

    09.02.2020 17:11
  • zuza (gość)

    Ojciec to jakis dwulicowy osobnik , sam ma tyle tajemnic odnosnie pochodzenia Zehry, niby taki prawy , uczciwy ale ta miara obejmuje innych, a nie jego . Zapomnial jak siedzial pod pantoflem zony i nawet glowy nie podnosil, a teraz nagle nabral wigoru i kreuje sie na wielkiego ojca rodziny. Nigdy naprawde nic nie zrobil dla corek, wszystkie problemy rozwiazywala Zehra. Nawet tych zasranych szafek bez pomocy przyszlego ziecia nie potrafil robic , o finansach juz nie wspomne, ale kreowal sie na jakiegos mistrza, ale od czego? Wielki nieudacznik zyciowy, z przerosnietym ego

    09.02.2020 17:03
  • AnBa (gość)

    Kiedy wreszcie się wyjaśni jak to jest z rodzicami Zehry? Cxy w ogóle się wyjaśni?

    09.02.2020 16:35
  • L.W. (gość)

    Salim nie ma sie o co obrazac. Jezeli jest prawdą ze kobieta ,ktora uciekla od niego nie jest matka Zehry ( powiedziala tak Omerowi ) to ojciec tez ma przed corka tajemnicę i caly czas ja oklamywal.

    09.02.2020 14:13
  • Kimanko (gość)

    Bo tak tam właśnie jest. Sami scenarzyści nie wiedzieli jak wybrnąć sensownie z tej sytuacji na skarpie no to widzu domysl się sam, uratowali się tak, jak sobie to wyobrazisz. Aktorzy wyglądają na znudzonych, brakuje tak jakieś werwy, życia po prostu.

    09.02.2020 12:25
  • Akcja! Akcja! Akcja! (gość)

    Obejrzałam dwa odcinki podczas wizyty u babci. Zakończenie jednego mnie wciągnęło- Zehra i Ömer byli w aucie na skarpie, pod nimi morze. No dramatyczna sytuacja. Cały dzień czekałam na drugi odcinek, żeby zobaczyć zakończenie tej sytuacji. A tego nie było. Po prostu "jakoś sobie wyszli z tej sytuacji i domyśl się jak". Sami aktorzy wyglądają na znudzonych tą wartką akcją. Dwa odcinki i nic więcej!

    09.02.2020 11:30
  • Maja (gość)

    Ten Omer się tak dla niej stara a ta zehra co tylko liczy na wiesej wiecej i wiecej i boi sie go dotknąć

    08.02.2020 22:39
  • Goja (gość)

    Upartego ojca powinno się przywiązać i wygarnąć całą prawdę o jego długu za szpitalem i o tym że zawdzięcza Zehrze życie.

    08.02.2020 21:40
  • Andzik (gość)

    Nuda nuda

    08.02.2020 20:48
  • Joanna (gość)

    Jak się nie podoba to po co oglądacie, a tak w ogóle to nie ogladacie a wiecie że flaki z olejem. Nikt nikogo nie zmusza pozdrawiam i idę oglądać kolejny odcinek.

    08.02.2020 20:42
  • Jagoda (gość)

    Już można tego oglądać zebra niemowa omer dobrze że powiedział ojcu prawdę

    08.02.2020 16:34
  • Beti (gość)

    Strasznie wlecze się akcja robi się nudny a teraz ta Sabach. Nic nie wnosi do filmu zenada.

    08.02.2020 14:54
  • Mih (gość)

    Zgadzam się ,że flaki z olejem

    08.02.2020 14:48
  • Mih (gość)

    Zgadzam się ,że flaki z olejem

    08.02.2020 14:48
  • lolek (gość)

    Ten serial jak flaki w oleju po co tak się to wszystko powtarza masakra

    08.02.2020 14:06
  • Gość (gość)

    Dlaczego Salim to taki egoista. Powinien wybaczyć córce że to wszystko zrobiła dla niego! A nie obraża się!

    08.02.2020 13:58
  • Ewa ja (gość)

    A ja lubię ten serial ale Zerca to fajtlapa jeżeli ona prywatnie taka jest to dobrze ze Onet ja zostawili baba bez zycia

    08.02.2020 12:28
  • Obserwatorka Danka. (gość)

    Podoba mi się.Lubię romantyzm ze smutkiem.

    08.02.2020 11:23
NowszeStarsze