"Więzień miłości" odcinek 240. Salim sprzedaje warsztat i daje Ömerowi pieniądze, aby rozwiódł się z Zehrą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Salim postanowił sprzedać warsztat, co bardzo zaniepokoiło Koraya. W 240. odcinku "Więźnia miłości" ojciec Zehry spotka się z Ömerem i będzie chciał dać mu pieniądze. W jakim celu? Sprawdź, co się wydarzy w 239. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 240. w czwartek, 13.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Koray (Halit Erman Ersoy) dowiedział się, że Salim (Ali Çoban) chce sprzedać warsztat. Martwi się, że zostanie bez pracy. Z kolei Ömer (Erkan Meriç) niepokoi się o Zehrę (Hazal Subasi) i postanowił ją odwiedzić.

Ömer przychodzi do Zehry. Koray dowiaduje się o planach sprzedaży warsztatuZobacz więcej

W 240. odcinku serialu "Więzień miłości" po tym, jak Sabah (Hande Cömertler) wymieniła zamki, Kerem (Ali Yagci) nie może dostać się do domu. Między nim a Sabah znowu dochodzi do awantury. Salim sprzedaje warsztat przyjacielowi, który po transakcji pozwala jemu i Korayowi dalej pracować w zakładzie. Ojciec Zehry udaje się do firmy Ömera.

Salim żąda, aby Ömer zakończył małżeństwo z Zehrą. Rzuca na biurko kopertę z pieniędzmi i tłumaczy, że to cała suma, jaką Ömer zapłacił Zehrze za zawarcie małżeństwa. Ömer próbuje z nim porozmawiać, ale Salim twierdzi, że sprawa jest już zakończona i wychodzi. W tym momencie Ömer wysyła do Zehry sms z prośbą o spotkanie.

Nowa Asja w serialu! Dlaczego zmieniła się aktorka grająca córkę Ayse i Nihata?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosia (gość)

  Iga ma rację. Największe majątki mają ci, którzy praktycznie nie pracują. Cały czas tylko mówią, ze mają jakieś spotkanie. Większośc tych tureckich biznesmenów to nawet komputera nie włącza do pracy vide Omer. Gabinety to takie pokoje,mało segregatorów, malo albo wcale sprzętu typu fax, projektor, drukarka itp. Rano jedzą niespiesznie śniadanie, do pracy ida jak się wyśpią i najedzą, wychodzą do domu kiedy chcą, a jak nie chcą to nie idą wcale. W międzyczasie mogą zabrać żonę na obiad albo na zakupy. Natomiast ci, którzy rzeczywiście grają że pracują mają skromne domy i na ogół borykają się z problemami finansowymi. Można to zaobserwować w absolutnie każdym tureckim serialu, każdym, bez wyjątku.

  13.02.2020 13:21
 • Ww (gość)

  Do końca 160 odcinków .Jeszcze bardzo dużo się wydarzy.

  13.02.2020 11:47
 • Soka (gość)

  Super seriale

  13.02.2020 10:36
 • Tesa (gość)

  Film jest bardzo ładny pokazana jest prawdziwa miłość a nie tylko sceny łóżkowe tylko szkoda że zakończenie tej miłości jest źle

  13.02.2020 09:25
 • Aga (gość)

  Moi kochani, Turcja to inna religia i inna kultura. Tam bardzo szanują tradycje i zasady które obowiązują ich od wieków.A nam Europejczykom trudno to zrozumieć, 😊

  13.02.2020 09:21
 • Jozek (gość)

  W życiu prywatnym też się rozstali bo ojciec im kazał Ale chociaż dobrze że nie zdążyli skonsumowac małżeństwa chwała im za to

  13.02.2020 07:18
 • Iga (gość)

  W wielu tureckich serialach zastanawiajacy jest brak emocji pomiędzy zakochanymi. Gra odbywa się wyłącznie za pomocą spojrzeń i chodzenia obok siebie. W momencie porywu uczuciowego co najwyżej mężczyzna całuje kobietę w czoło ale bez żadnych emocji. Również zastanawia praca zawodowa mężczyzn - oni pracują tylko czasami i w sposób taki, że albo siedzą i myślą, albo chodzą przy biurku i też myślą, co mają powiedzieć kobiecie. Posiadają fortuny nic nie robiąc. A prosta praca jednej osoby zapewnia utrzymanie wielu bliższych i dalszych krewnych.

  13.02.2020 00:14
 • Anna (gość)

  Nie ma się co dziwić. To jest Turcja tam dalej rządzi ojciec albo brat.Ten ojciec Zehra i tak jest bardzo liberalny zgodzi się na ten ślub z omerem,A co do Przysięgi to podobnie obietnica rzecz święta. Wiem co piszę moja siostra tam mieszkala i pracowała na kontakcie korporacji która otwierają firmę w Stambule 2 lata to trochę widziala👍

  12.02.2020 22:19
 • do Oli (gość)

  To jest miejsce na komentarze więc ludzie piszą jak uważają. Serial dla ciemnoty, nie zasługuje na tak dobry czas antenowy. Ojciec żąda, by się rozwiedli! Śmiech na sali jeśli się komuś to podoba.

  12.02.2020 20:51
 • Ola (gość)

  Gdyby mnie tak serial wnerwiał to po prostu przestałabym oglądać ,a nie wypisywała swoje żale . Jest tyle innych programów z dobrymi filmami . Skolko godno.

  12.02.2020 18:44
 • Ja (gość)

  Jak można tak robić. Decyduje za córkę choć jest dorosła. Nie zapyta czy się naprawdę kochają a ta ciemnota Zehra siedzi cicho i nawet nic nie powie co czuje. Porażka serial dla ciemnoty i emerytów co lubią takie mało romantyczne fabuły.

  12.02.2020 18:12
 • babcia ogląda (gość)

  Ale Omer to bardzo przystojny mężczyzna iZechra piękna dziewczyna. Miło na nich popatrzeć.😊

  12.02.2020 18:09
 • więzień nudy (gość)

  Kolejny po Przysiędze tragiczny gniot. Jak można coś takiego nakręcić? Oni się tam uparli, że zrobią najdłuższy, najbardziej nudny, wnerwiający serial czy co? Ile odcinków zostało do końca? Omer i Zehra to piękna para ale rozumowanie to oni mają jak dzieci. Faktycznie, niech się lepiej rozwiodą, bo do małżeństwa to żadne z nich nie dorosło.

  12.02.2020 15:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×