"Więzień miłości" odcinek 243. Zehra znowu naraża się na gniew ojca. Z opresji ratuje ją Sukran [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra dowiedziała się o śmierci Ökkeşa i postanowiła wrócić do rezydencji Ömera, aby wesprzeć jego rodzinę. W 243. odcinku "Więźnia miłości" Ömer będzie w szoku, widząc żonę w swoim domu. Sprawdź, co się wydarzy w 243. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 243. we wtorek, 18.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ayse (Yaprak Durmaz) zadzwoniła do Zehry (Hazal Subasi), aby poinformować ją o nagłej śmierci Ökkeşa (Atilla Pekdemir). Dziewczyna bardzo przejęła się tą informacją, a wcześniej podjęła decyzję o tym, że nie będzie już spotykać się z Ömerem (Erkan Meriç).

Śmierć w rezydencji Ömera! Zehra postanawia wrócić do domu mężaZobacz więcej

W 243. odcinku serialu "Więzień miłości" Hedije (Derya Kurtuluş) i cała rodzina cierpią po śmierci Ökkeşa. Gangsterzy znowu śledzą Sabah (Hande Cömertler). Zehra nie informując ojca (Ali Çoban) jedzie do domu Ömera, by pocieszyć Hedije. Ömer jest w szoku widząc ją w drzwiach. Sukran (Gül Arcan) dowiaduje się w warsztacie, że Salim wyszedł do domu. Wie, że jeśli nie zastanie Zehry, dziewczyna znowu mu się narazi.

Na szczęście, Sukran udaje się dogonić Salima i ustalić, że to ona pójdzie do Zehry, aby sprawić, czy nic jej nie jest. Później dzwoni do Zehry i mówi jej, że może zostać w rezydencji dłużej, bo jej ojciec będzie pracował w warsztacie do rana.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zoyka (gość)

    Jedna z wielu głupich scen to ta dzisiejsza- Zehra do Omera " nie mogę zostać, nic nie mogę zrobić " a potem do ciotki "nic nie mów mojemu ojcu, zresztą to nie tak ", co za głupota!!! Dla kogo oni to kręcą, chyba dla upośledzonych stąd to gapienie się na siebie przez pół odcinka, ciągle powtórki i kiepsciutkie dialogi, typu "Abi, co tutaj robisz " "Nic" to se pogadali...

    19.02.2020 22:08
  • FLAK (gość)

    NAJGLUPSZY SERIAL ZWANY TASIEMCEM Zechra ciągle wyje nic nie mówi niektóre postacie znikają jak kamtora co za idiotyzm to chyba SERIAL dla prezesa TP

    19.02.2020 17:47
  • Nika (gość)

    Zgadzam się w stu procentach z tym, że połowa odcinka to oglądaniem się za siebie, cienki Bolek z tego Omera, jakiś nieogarniety facet, który nie potrafi wyjaśnić Salimowi jak się ma sprawa jego małżeństwa z Zehrą i co czuje do Zehry, a także Salim, nie potrafi zrozumieć, że zamiast obrażać się na Zehre to powinien jej dziękować. Oglądam ten serial bo jest w nim nutka egzotyki, ale absurdu więcej, więc reżyser i scenarzysta to cieniasy . Ale dla tureckiej prowincji są to gwiazdy wielkiego formatu ;)

    18.02.2020 20:50
  • Nika (gość)

    Zgadzam się w stu procentach z tym, że połowa odcinka to oglądaniem się za siebie, cienki Bolek z tego Omera, jakiś nieogarniety facet, który nie potrafi wyjaśnić Salimowi jak się ma sprawa jego małżeństwa z Zehrą i co czuje do Zehry, a także Salim, nie potrafi zrozumieć, że zamiast obrażać się na Zehre to powinien jej dziękować. Oglądam ten serial bo jest w nim nutka egzotyki, ale absurdu więcej, więc reżyser i scenarzysta to cieniasy . Ale dla tureckiej prowincji są to gwiazdy wielkiego formatu ;)

    18.02.2020 20:50
  • Hanka (gość)

    Trochę wolno toczy się akcja ale dla emertek może być wspomnienia 1 milosci

    18.02.2020 13:11
  • Ala (gość)

    Uważam że jest fajny chociasz mój mąż ogląda inne typu bicie strzelanina ale i ten dał się wciągnąć każdy lubi co chce a filmy powinny być dla każdego

    18.02.2020 13:07
  • Renia (gość)

    Dla mnie to to ciekawy film.Może trochę wolno sie rozgrywa,ale widac jak powoli rodzi się prawdziwe uczucie ,to niesamowicie piękne i romantyczne.Wspaniali aktorzy.Nikt nikogo nie zmusza do ogladania,każdy ma wybór ,wiec po co tyle krytyki.

    18.02.2020 11:29
  • Stefan (gość)

    Kompletne dno. Dziwię się aktorom że chcieli w takim czymś grać. Trudno to nazwać filmem. Dla jakiej widowni jest ten film. Dla Dzieci, staruszków. Pół filmu to patrzenie na siebie. Zehra nie mówi nic tylko płaczę, drugie mówią tylko do siebie. Śmiech na sali.

    18.02.2020 11:15
  • Maryla (gość)

    Serial trochę za dlugi ale mi sie podoba. Kpmu się nie podoba może oglądać co innego. W końcu jest wybór a wszystkiego i tak nie można oglądać. To zdecydowanie serial dla romantyków.

    18.02.2020 10:47
  • Gość (gość)

    Jak dla mnie super Film każdy ogląda co lubi jak się nie podoba to nikt nie zmusza do oglądania

    18.02.2020 08:45
  • Kcz (gość)

    Przestałam oglądać nudy nudy....szkoda czasu

    17.02.2020 23:41
  • 🤨 (gość)

    Na dodatek nasza telewizja skruciła odcinki bo te tureckie chociaż są dłuższe !!!! Żenada!

    17.02.2020 23:24
  • JOT BE (gość)

    A mnie zastanawia ten turecki twórca tego serialu....do jakiej widowni jest dedykowany...oglądając można ugotować obiad lub posprzątać mieszkanie i dalej być w temacie....to super powolniaki..

    17.02.2020 23:20
  • Mycha (gość)

    Tasiemiec

    17.02.2020 22:49
  • Szkoda czasu na taki szajs turecki (gość)

    I co to ogladac pierdoly tureckie

    17.02.2020 22:10
  • Barbara (gość)

    Najglupszy film jaki ogladalam patrza na siebie jak debile i w sumie nic sie nie dzieje a seniorzy czekaja na milosc i przezywaja to dopiro komedia jak przezywaja

    17.02.2020 22:05
  • Kass (gość)

    Jejku, cięgle płacz i patrzenie się na siebie przez pół odcinka

    17.02.2020 21:53
  • ben (gość)

    Szczerze mi żal tych aktorów że kazano im grać w tak głupim serialu. Nic dziwnego, że prywatnie też mieli dość.

    17.02.2020 21:09
  • Ja (gość)

    Ta Zehra to faktycznie jakaś niemowa . Płacze do tej ciotki,zamiast powiedzieć o co chodzi ,to oni myślą że jej pomogli w cierpieniu. Jak oglądam to nie wierzę co ja oglądam.

    17.02.2020 20:46
  • Rentier (gość)

    Więzień miłości fajny film ale dlaczego kręcą takie smutne zakończenia bez sensu

    17.02.2020 20:41